• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Цілі для Блогу

Я вже ставив невеличкі цілі на 2013 рік, але то все було загально. Конкретно для цього блога я поставив лише ціль його подальше ведення. Сьогодні я подумав і вирішив, що свій блог я люблю дуже сильно, але приділяю йому доволі мало уваги. Навіть не пам’ятаю коли останній раз обмінювався чи купував тематичні посилання, коли писав пости під пошукові запити….

Зараз візьмусь за здоровий глузд і наваляю кілька цілей для цього блогу та обмежу їх досягнення часовими рамками, аби не розслабляти булки. Потім я схарактеризую план своїх дій, що повинні призвести до досягнення задуманих цілей. Поїхали!

Оскільки я хочу потрохи збільшувати заробітки на контекстній рекламі, мені потрібно більше пошукового трафіку. Так, український трафік дешевий, але я все одно радію як маленька дитина, коли бачу на лічильниках приплив нових відвідувачів. Тому перша ціль стосується трафіку:

  • Збільшити щоденну відвідуваність до 200 чоловік!

Часові рамки: до початку літа 2013 року. Тобто фінішний день 31 травня!

Наразі блог відвідує 80-100 чоловік. Тому збільшення в 2 рази дуже навіть реальне за такий термін.

Що для цього потрібно: Написати прядка 20-ти постів заточених під НЧ запити та вивести їх у ТОП1 за допомогою внутрішньої перелінковки та покупних посилань. Думаю справлюсь з цим і надіюсь, що вас не будуть дратувати записи типу “Що таке блог”, “Як підрахувати кількість символів в тексті”, “Хто такий блогер” і т.д.

Звісно я не перестану продавати лінки з цього блогу – це й досі основна графа доходів цього блогу. Потрібно ж платити за хостинг і купувати гостинці дочці та дружині =) Тому щоб збільшити прибутки від продажів лінків я хочу збільшити такий дивний і нікому не потрібний показник як ТИЦ від Яндексу.

  • Збільшити ТИЦ до 40!

Часові рамки: ТИЦ 20 до кінця весни і ТИЦ 40 до кінця літа. Фініш 31 серпня 2013 року!

Колись давно блог отримував ТИЦку 20-ть, та наступного апу він її втратив – так і живу зі своєю 10-кою довго та щасливо, та прийшов час це змінити.

Що буду робити для збільшення індексу тематичного цитування думаю і так зрозуміло: грамотна купівля лінків через ГГЛ по тематиці та в контексті. Ви також можете пропонувати свої блоги та сайти, на яких готові продати лінки для збільшення моєї ТІЦки.

Я досі звертаю увагу на кількість підписників (передплатників чи як це правильно буде звучати на рідній мові) блогу. Тому не включити до цілей збільшення числа підписчиків я просто не можу. Раніше враховувались читачі френдфіду, але тепер на лічильнику лише ті, що підписані на фідбьорнер і їх кількість мене катастрофічно не влаштовує.

  • Побачити на лічильнику 150 підписників!

Часові рамки: До кінця літа, тобто фініш 31 серпня 2013 року!

Зараз кількість читачів скаче від 80-ти до 100-та, але так хочеться відчувати, що мою писанину бачать мільйони сотні людей – ретвітять її, репостять, лайкають, коментують і просто знаходять там корисну інформацію.

Не дивуйтесь, якщо побачити на початку та в кінці постів пропозицію підписатись на оновлення блогу. Постараюсь не бути назойливим та не буду ставити поп-апу з проханням стати моїм підписником. Кому цікаво, той сам додасть блогу  рідер.

Поки писав пост побачив новину, що гугл рідер закривається, тому цю ціль інтерпретую по іншому: побачити 150 підписників в альтернативному читачі сайтів типу френдлі чи щось таке.

Ще одна цікава ціль стосується не краси блогу, а купі сміття що на ньому завелось. Потрібно почистити від непотрібних посилань та підправити деякі пости – зробити більш симпатичними ті сторінки, на які йде основний трафік та придумати як вдосконалити вивід картинок на головну сторінку.

  • Почистити блог!

Часові рамки: Кінець літа!

Хочу до початку осені попрацювати над структурою блогу та повидаляти або повиправляти усі баги, що на ньому присутні.  Оскільки ціль не першочергова, то розтягую роботу над нею аж до кінця спеки.

Ось і все. Думаю цілей достатньо. Залишилось лише не впадати в депресію та не ловити припадки ліні! Я дуже люблю цей блог, тому буду старитись з усіх сил, щоб дати новий поштовх у його розвитку.

Буду вдячний всім, хто допоможе мені досягнути цих цілей =)

— – —

Если вы житель Чернигова, то рекомендую вам перейти по ссылке и найти там очень отличный интернет магазин бытовой техники. Вы сможет купить как новую технику для дома, так и ту, что уже была в использовании, но еще годиться для повторного применения.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Бажаю успіху у досягненні цілей.
Також можу запропонувати парочку корисних (безкоштовних) порад з точки зору SEO від себе. Провів невеличкий аналіз твого блогу і впевнений, що мої поради, хоча б трішки допоможуть піднятися твоєму блогу у видачі в певних ключових словах. А відповідні, і відвідуваність збільшиться.

Дякую за побажання.
Звісно я не проти порад – можна навіть тут. Я не ображусь, якщо вкажеш на мою некомпетентність чи елементарні помилки – всі ми люди.

Відправив аудит листом. Wink

Велике дякую. Про деякі проблеми і так знав, але реально не міг взятись за їх вирішення.
Після твого листа почну працювати над проблемами і думаю, що це дасть позитивний вплив на просування блогу.

Еще 2 постоянные цели твоему блогу – развивать талант и прокачивать харизьмуSmile

Я кожен день перед дзеркалом їх треную =)

Залишити коментар, або два до запису "Цілі для Блогу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette