• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Третій невеличкий звіт + марафон від 9SEO

3-zvit

Життя вирує емоціями та підкидає нових та яскравих подій. Важкі дні приносять цікавий досвід, а усвідомлення того, що ти батько та чоловік, надають наснаги на звершення чогось величного, чогось такого, чим ти можеш гордитися. Ліричний відступ від простих та зрозумілих цифр…

Я й досі продовжую вкладати в сайт мед. тематики і досі не можу довести його до пуття. Минулого разу звітував за червень та липень, цього разу також звітую за 2 місяці – серпень та вересень. Хоча місяць ще не скінчився, та не я просто не планую у вересні більше ніяких змін.

Витрати за липень:

  • Хостинг 135 руб.
  • Статті 6449 руб.

Всього за липень 6584 руб., а за пів року 41084 руб.

Опубліковано за місяць 6 статей. Посилання поки не купую.

Вересень:

  • Хостинг 135 руб.
  • Статті 1064 руб.

Опублікована аж 1 стаття за весь місяць =( Посилання також не замовляв.

За вересень влив лише 1199 руб. Загалом за 7 місяців існування сайтику 42283 руб.

Результати поки також невтішні, та нарешті з’явилась позитивна тенденція до росту трафіку.

Всього 41 стаття;

В індексі 54 сторінки;

Трафік 12-20 уніків;

Чому я перестав активно наповнювати цей проект?

Все просто: Я вирішив взяти участь у 4 марафоні від 9SEO і крім того пройти повний курс навчання по створенню інформаційних сайтів. Ця послуга не безкоштовна, але варта того, адже крім навчання в форматі відео-уроків та переписки, я отримую повний аудит нового сайту, створеного в ході марафону та сайту мед. тематики і тим самим зможу вбити двох зайців: створити новий проект по всім перевіреним правилам та довести до путя уже існуючий проект.

В подальших планах створення нового сайту, думаю в авто-тематиці, який через рік я хочу довести до рівня 2к уніків та підкручування усіх огріхів створеного раніше сайту. Думаю, до кінця року подолати планку 1к уніків. Усі подальші роботи над сайтами також буду старатись викладати у формі міні звітів.

Запрошую усіх на марфон =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Третій невеличкий звіт + марафон від 9SEO"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette