• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Toyota створила роботів для хворих і літніх людей на технологіях автомобілів і андроїдів

Японська корпорація Toyota показали чотири робототехнічні системи для хворих і літніх людей. При створенні цих машин, комерціалізація яких намічена на 2013 рік, Toyota використовувала технології, розроблені для автомобілів і передових андроїдів. «Насамперед ми представляємо “незалежного помічника при ходьбі”. Люди з одного паралізованою ногою все ще здатні використовувати м’язи пахової області, тобто вони можуть качати недіючою ногою вперед. Ми скористалися цим – розповідає менеджер програми роботів-партнерів Акіфумі Тамаокі (Akifumi Tamaoki). Качаючи ногою, людина може регулювати швидкість ходьби, це виявляє датчик у стегна, подається команда актуатор. Крім того, є сенсор на стопі, що фіксує торкання із землею. Наміри власника можуть бути виявлені за допомогою цих двох датчиків».

“Помічник при ходьбі” складається з закріплюваних на нозі пристроїв та рюкзака вагою 3,5 кіло, в якому знаходяться батареї і контролер. DigInfo TV повідомляє, що комерційна версія буде в два рази легше і поміститься в сумку на талії. Друга новинка «Тойоти» – це ускладнена перша. Щоб тренувати в ходьбі інвалідів, вона включає в себе бігову доріжку, страхувальні ремені і комп’ютерну систему моніторингу, пояснює компанія.

Третій робот побудований на базі самоката Winglet і заново вчить людей зберігати рівновагу. Переміщуючи свою вагу вперед, назад і в сторони, пацієнти грають в комп’ютерні ігри. Нарешті четверта машина являє собою інвалідний візок, яка який пацієнтові піднятися з ліжка і перевозить його, наприклад, в туалет, де акуратно садовить на унітаз. “Щоб супроводити інваліда в туалет, зараз потрібні дві людини. Завдяки роботу це можна зробити поодинці, – говорить Тамаокі. – Ми вважаємо, що машина зменшить навантаження на спини санітарів, а також допоможе пацієнтам почувати себе впевненіше”.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Toyota створила роботів для хворих і літніх людей на технологіях автомобілів і андроїдів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette