• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Toyota і Intel почали роботу над новим поколінням медійної автомобільної системи

Корпорації Intel і Toyota Motor мають намір створити автомобільну інформаційно-розважальну систему нового покоління. Вона дозволить досить широко використовувати сучасні технології передачі інформації. Як повідомляє, Mobile Future, транспортні засоби, оснащені обладнанням для виходу в мережу – технологічний сегмент, який динамічно  розвивається, і поступається лише смартфонам і планшетним ПК. Виробники автомобілів все частіше передбачають у своїх автомобілях функціонал для використання цифрового контенту. Задум Toyota і Intel полягає в адаптації функціонала мобільних девайсів до особливостей використання в автомобілях.

За оцінками фахівців, ринок напівпровідників для телематичних систем та інформаційно-розважальних рішень за найближчі роки серйозно зросте. Прогнози експертів припускають збільшення обсягу з 5.6 млрд. доларів до 8.7 млрд. доларів всього за 7 наступних років.

Ще обидві компанії розраховують провести широку інтеграцію інноваційних технологій в автомобілі. Перш за все, буде розроблений набір принципів взаємодії системи і користувача. Передбачається, що в інформаційно-розважальних системах нового покоління буде широко використаний сенсорний ввід, а також розпізнавання жестів і голосу. Крім цього, чипмейкер № 1 планує провести оптимізацію зазначених технологій для процесорів сімейства Intel Atom.

— – —

Мы живем в 21 веке и книжки теперь нужно покупать не в библиотеках, а в интернете. Есть один хороший книжный интернет магазин, где можно найти практически любую книжку. А если и не найдете, то можно заказать книжку на будущие. Это так прогрессивно и модно – покупать книжки в интернет магазине. Присоединяйтесь!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Toyota і Intel почали роботу над новим поколінням медійної автомобільної системи"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette