• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Торгаші

Torgashi

Все більше помічаю, що найбільше грошей заробляють саме “торгаші”. Не слюсар третього розряду і не вчитель з 20-ти річним досвідом, а торгаш, який ворочить великими сумами – своїми чи кредитними. Не знаю чому, але мене це насторожує. Що ж виходить: Звичайна людська робота, як фізична так і розумова, цінить менше, ніж може заробити звичайний “спекулянт”.

Тепер я розумію, чому в Радянські часи так не любили спекулянтів і всіляко намагались прищемити їх діяльність. Вони підривають економіку країни та малий бізнес. Це зараз вільна країна і кожен мало-мальский школяр чи студент може торгувати різними товарами, навіть не виходячи з дому. Зробив собі простенький сайтик з кількома популярними товарами, зробив оптову покупку, накрутив 200-300% і торгує-є!

Або такі як я панове: Обрали вид діяльності, зняли палатку в оренду чи місце в ТЦ, заплатили податки, купили чи взяли під реалізацію товар, найняли продавця, навішали реклами, зробили невеличку націнку, щоб бути конкурентно спроможними і моляться всім Богам, щоб залишитись на плаву. Я торгаш, але не спекулянт =)

Хто ж буде працювати? Адже так модно і просто щось продавати. Що за покоління маркетологів та менеджерів ми виростили. Наразі знаю дуже мало молодих майстрів, що змогли б полагодити сантехніку чи електрику в будинку. Всі щось продають, а толком робити ніхто не хоче!

Але я розумію, чому багато хто стає торгашем. Все просто: Ти вчишся в школі і  вивчаєш купу непотрібних наук. Згодом обираєш університет і просиджуєш в аудиторіях 5-6 років. Отримуєш диплом і вішаєш його на стіну. Йдеш на базар, знімаєш ларьок і торгуєш.

А все чому? Дуже мало адекватних робочих місць. З університету виходять спеціалісти і бакалаври, але практики вони не мають і не хочуть по 5-10 років набиратись досвіду на мало оплачуваних роботах. Всі хочуть жити зараз і для цього потрібні гроші. Тому люди беруть кредит і починають власну справу. Лише одиниці щось виробляють. Всі інші – Торгаші!

А як ви відноситесь до торгашів та спекулянтів?

— – —

Вот даже есть интернет магазин женских брюк в Ростове-на-Дону. А вы говорите, что торговлей занимаются не все. Посмотрите по сторонам – кругом одни шмотки на продажу.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Статья явно писалась под ссылку или это личное мнение автора на данную тематику? Smile

Залишити коментар, або два до запису "Торгаші"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette