• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Tobii допоможе керувати Windows 8 очима

Команія Tobii, що розробляє технології відстеження руху очей, працює над новою методикою Gaze, сумісної з Windows 8. Відповідно до заявленої концепцією користувачеві буде досить подивитися на ярлик програми і натиснути кнопку миші (не наводячи курсор), щоб здійснити запуск програми. При належному підході інновація здатна знайти популярність серед широкого кола користувачів. Раніше подібні методи використовувалися здебільшого в професійних цілях, наприклад в медицині. Для використання технології необхідна наявність спеціального пристрою, що зовні нагадує веб-камеру.

У тій же медицині вона допомагає при роботі з пацієнтами з порушеною моторикою. У демонстраційному відео розробники показують, що стосовно Windows 8 з його інтерфейсом в стилі Metro найбільш інтуїтивним є сенсорний варіант управління для прокрутки екранів і швидкого вибору потрібних піктограм програм. Такий варіант власне і реалізує технологія Gaze, яка відстежує рухи очей і здійснює дії в залежності від натискань кнопки клавіатури або тач пада.

— – —

Зараз стало модним мати гарний телефон. У моді треті айфони з їх неперевершеним дизайном та функціональністю. Наразі аксесуари для iPhone3 продаются практично в кожному спеціалізованому магазині. Бажаю вам виділятись із натовпу і купувати лише достойні аксесуари для свого смартфону.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Tobii допоможе керувати Windows 8 очима"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette