• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Тепер в Інтернеті можна зробити точну примірку одягу

Для того щоб дізнатися точні розміри одягу, досить мати будь-яку веб-камеру і звичайний компакт-диск.Новий сайт www.upcload.com придумали два німці, щоб кожен користувач мережі Інтернет зміг визначити точний розмір при виборі одягу. Спеціальний сайт знімає мірки з користувача з точністю до декількох міліметрів.

Користуватися сайтом дуже просто. Досить прикласти до живота компакт-диск і зробити з допомогою сайту знімок всього тіла на веб-камеру. Секрет точності вимірювань полягає в тому, що розмір компакт-диска має постійний розмір. Саме від цієї величини і відштовхувалися засновники сайту для створення інструменту виміру.

Цей винахід має привести до справжнього сплеску покупок за допомогою можливостей Інтернету. Тепер покупець зможе підбирати річ, яка сяде на нього ідеально, уникаючи попередньої фізичної примірки.Крім того, сайт дозволить стежити за змінами в пропорціях тіла, контролюючи тим самим свою фігуру.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Тепер в Інтернеті можна зробити точну примірку одягу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette