• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Тематичні блоги “рулять”

Ви вирішили створити власний stand-alone блог. І як в будь-якій справі спочатку має бути ідея, в даному випадку ідея блогу. Потрібно вирішити про що ви хочете писати. Визначитись з тематикою майбутнього проекту. Ви скажете: “Я хочу писати про все! Чим кращий тематичний блог?” Спробую вам пояснити з точки зору SEO.

Пишучи про усе підряд, дуже важко знайти “свого читача” – того, який буде неодноразово повертатися до вас на блог, аби знайти схожу інформацію. Прочитавши пост (наприклад) про новину шоубізу, серфер ще раз-два перейде по сторінкам вашого блогу і зрозумівши, що він знаходиться на звичайному варйознику закриє сторінку. Йому потрібно саме новини шоубізу, а не розповіді від інтернет копірайтера.

Якщо ви вирішили створити серйозний ресурс, не так важливо про що ви будете писати – головне писати тільки на одну тему, та іноді розбавляти контент постами схожої тематики. Висвітлюючи проблеми охорони здоров’я в Україні, можна додати кілька статей про екологічний стан в країні, чи хабарництво на робочому місці. Всі ці теми мають точку перетину.

Створивши тематичний блог, вам буде просто набрати постійних читачів. А з ростом популярності ресурсу не виникне складнощів при роботі з рекламодавцями. Уявіть, як просто пояснити рекламодавцеві, хто складає аудиторію вашого сайту. Наприклад, ви постійно пишете про будівництво елітних домівок під Києвом і у вас склалась постійна аудиторія з бізнесменів та заможних людей, що шукаю будинок за містом. Рекламодавець миттю викупить у вас місце під банер (при чому за немалу суму) на якому буде написано –  Будівництво елітного житла під ключ. Він отримає тематичних відвідувачів, а ви монетизуєте свій трафік. В такому випадку обидві сторони задоволені.

Наприклад я не хотів би купувати постовий, або огляд на блозі, в якому немає основного напрямку. Якщо я пишу про інтернет, та блоггінг, то мені вкрай необхідно купувати, або обмінюватись постовими з блогами, що пишуть саме про інтернет та блогінг, або на крайній випадок на схожі тематики. Тобто я обираю для себе рекламні місця на блогах, лише тематично направлених. Так робить більшість рекламодавців.

Ведучи тематичний блог, вам буде набагато простіше додавати його у каталоги та різноманітні рейтинги. Обравши ключові фрази, ви легко зможете оптимізувати головну та внутрішні сторінки. Зробити це з мульти-нішевим блогом просто не реально.

У підсумку ми бачимо: У тематичного блогу дуже багато переваг над блогом, у якому пишуть про все. Звісно, якщо ви просто хочете вести звичайний щоденник, то пишіть там про все що вам заманеться. Але монетизувати його належним рівнем вам ніколи не вдасться.

Я бажаю вам створювати лише ті блоги, які подобаються Вам особисто. Адже у справжнього блога має бути душа. Не зважаючи на тематику.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Хмм… Дякую за поради. треба буде ними скористатись

Залишити коментар, або два до запису "Тематичні блоги “рулять”"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette