• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Тайм менеджмент – мотивація і цілі (частина друга)

Спонсор посту: Ви фанат футболу? Слідкуйте за футболом України на сайті Devyatka.com !

Минулого разу ми розглянули поняття “тайм менеджмент” – керування часом і навчилися правильно ставити собі цілі та розставляти їх по пріоритетності. Також ми почали процес викорінення із себе слова “лінь” та звичку відкладання справ на завтра. У сьогоднішньому пості детально обговоримо те, як потрібно себе мотивувати, для досягнення поставлених цілей та як зробити мрію метою.

Ви звичайний студент чи пересічний українець, що хоче у своєму житті досягнути визначних висот. У вас є перелік цілей, або хоча б мрій. Ви поетапно розписали яким чином будете досягати поставленої мети. Та щось йде не так. Вам починає бракувати часу, або не хочеться виконувати якісь дії із вашого власного списку, який веде до успіху. Ви самі шукаєте причини для невиконання якогось із пунктів, що згодом веде до зруйнування глобального плану, після чого ви перестаєте вірити у досяжність поставлених цілей.  Що у свою чергу потягне за собою не здійснення мрій та не впевнену ходу по життю.

Пам’ятайте, що будь-яка мрія чи ціль може здійснитись, якщо вперто, день за днем робити направлені до неї кроки, ні на мить не зупиняючись. Люди, які ще у юності знали чого хочуть від життя, досягають успіху у зрілому віці і насолоджуються дарами світу цього. Ви також зможете досягти успіху та поставленої мети, якщо будете себе мотивувати. При чому, потрібно робити це щоразу , коли ви стаєте на хибний шлях невпевненості у своїх діях. Тоді, коли у вас щось не виходить і ви опускаєте руки. А цього робити категорично не можна. Вода не біжить під лежачий камінь – потрібно завжди бути активним учасником усіх подій, що стосуються вас та вашої мрії. Тільки активним і цілеспрямованим людям підкорюються будь-які вершини.

Якщо ви хочете стати успішною, знаменитою, впливовою та багатою людиною – то ви нею станете, роблячи правильні кроки у цьому напрямку. Якщо ви будете про це лише мріяти – мрія залишиться мрією.

Повернемось до мотивації. Кожен може розуміти це слово по різному. Але я вважаю, що основним перекладом є – пинок під зад. Хоча це грубо звучить, але саме такою повинна бути справжня мотивація.

Наприклад: Ви поставили собі за ціль купівлю авто, вартістю 200 тисяч гривень за термін 2 роки. Для досягнення цієї цілі ви твердо вирішили відкладати 8500 гривень щомісяця. Не зважаючи ні на що ви повинні йти до банку і вкладати цю суму на депозит. І не важливо що трапиться – кінець світу, чи просто землетрус і виверження вулкану – ваш баланс повинен щомісяця  зростати на цю суму.

Та ось, після кількох місяців важкої праці ви розумієте, що такий темп вам не під силу. Ви вирішуєте збільшити строк купівлі авто на 3, або й 4 роки. Вам здається, що це повинно зменшити навантаження. Але саме у цей момент потрібно згадати, яку ціль ви ставили спочатку. Ви ж на щось розраховували. Задумайтесь про те, що розтягнення строку призведе до глобальних змін у вашому житті. Саме зараз час мотивувати себе, або знайти того, хто мотивує вас.

Згадайте, як вам “приємно” їздити у громадському транспорті та вдихати ароматний запах спітнілих пенсіонерів. Задумайтесь, як чудово ви себе почуваєте, коли впрошуєте друзів, у яких є авто, поїхати на відпочинок за місто. Прокрутіть у голові ці картинки і  уявіть як зміниться ваше життя після купівлі омріяного авто. І після цього ви збагнете, що краще 2 роки тяжкої роботи та відкладання на депозит запланованої суми, аніж розчарування у власних можливостях і в кінці кінців не здійснення мрії про авто.

Мотивувати себе можна різними способами:

  • Уявити майбутній час, коли ви вже досягнули цілі. Наприклад: Як ви купаєтесь у власному басейні з прозорою водою, або отримуєте чек з шестизначною цифрою і т.д. Це прекрасна і приємна мотивація.
  • Подумати, що буде, якщо ви не досягнете цілі. Зрозуміти, що ви втратите велику частину свого життя марно. Така мотивація повинна вас сильно підштовхнути у спину. Ніхто не хоче бути лузером.
  • Поглянути на тих, у кого є та річ чи ті можливості, яких ви прагнете. Заздрість підстьобує і дає гарного мотиваційного пинка.
  • Якщо ви пройшли половину задуманого шляху до своєї мети, саме час озирнутись і зрозуміти – найважче позаду, ще кілька кроків і ви у цілі.
  • Підбадьорювання зі сторони друзів та близьких людей допоможе підняти планку мотивації.
  • Почитайте смішні записи, або перегляньте комедійне відео, бажано за участі немовлят або звірят. Вони завжди піднімають настрій. А з хорошим настроєм вам ніякі труднощі не перешкода до вашої цілі.

Мотивуйте себе щоразу, коли вам здається, що у вас щось не виходить. Мотивуйте й  тоді, коли ви на хвилі успіху і у вас усе гаразд. Розуміння того, що ви знаходитесь на вірному шляху додасть вам наснаги. Зазвичай без правильної мотивації важко досягти поставленої цілі, особливо якщо ціль орієнтована на довгострокове виконання. Наприклад: Побудувати великий і затишний дім, виростити розумного і толкового сина, посадити дерево, що буде радувати око.

Хотів у сьогоднішньому пості розказати про планування дня за допомогою щоденника, але відкладу це на наступний раз. Бо бачу, що ви вже починаєте засипати.

Тут міг бути ваш постовий. Купити рекламу, або обмінятись постовими – обирати вам.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Ponravilos

Радий за Вас. Скоро буде продовження.

Залишити коментар, або два до запису "Тайм менеджмент – мотивація і цілі (частина друга)"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette