• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Тайм менеджмент – організація часу (Частина третя)

Доброго дня усім читачам мого блогу. Сьогодні я продовжую розповідати про тайм менеджмент. Ви можете переглянути усю серію статей цієї теми тут. Адже це вже третій випуск. Минулого разу я розповідав про цілі, їх пріоритетність та мотивацію для досягнення поставлених цілей. На цей раз я хочу підняти тему організації часу за допомогою звичайного блокноту, або щоденника:

Потрібно розуміти, що життя у нас одне і кожен день потрібно прожити на повну, не відволікаючись на непотрібні дрібниці, чи справи паразити, що заважають нам йти до поставлених цілей. Отож, пропоную вам об завестись щоденником,  або хоча б звичайним блокнотом.

Якщо ви помічали, у ділових людей день розписаний по годинах. Успішна та впливова людина не може собі дозволити пропустити важливу зустріч через невірне планування дня, або через втрату часу на непотрібні та не важливі справи. У деяких індивідуумів день розписаний до хвилини. Я думаю такий педантизм зайвий. Хіба що ви займаєте пост президента Smile

Так ось, щоденник нам потрібен для планування своїх справ та дій. Я пропоную розділити робочий день на чотири великі періоди:

 • Ранок (7:00 – 12:00)
 • День (12:00 – 14:00)
 • Полудень (14:00 – 16:00)
 • Вечір (16:00 – 18:00)

Зазвичай цей час є найбільш активним у бізнесменів. Саме у ці періоди дня приймаються та підписуються великі угоди та договори про співпрацю. Якщо ви працюєте у денний час, такий розклад вам підійде. Та є окремі випадки, коли люди працюють у вечері, або вночі. Для них існує інший графіки бізнес активності. Та ми розглянемо приклад планування робочого дня для більшості населення:

 • 7:00 – 8:00

Цей час краще провести у колі сім’ї вдома. Витратити його на особисту гігієну та на спілкування з рідними. Також бажано зробити прийом поживних речовин. Сніданок є дуже важливим аспектом у початку робочого дня. Він повинен бути ситний, але не важкий для перетравлення шлунком. Але умови харчування у всіх різні.

 • 9:00

У цю годину найкраще зайнятись отриманням завдань, якщо ви підлеглий працівник, або їх роздачею, якщо ви керівник. та головне за перші пів години спланувати свій робочий день та поставити цілі, а також надати їм пріоритетності.

 • 10:00 – 11:00

Активна робота над поставленими завданнями та цілями. Можлива перерва на каву, так званий кофі-брейк. Міскам потрібно час від часу відпочивати. У ці години можна проводити важливі зустрічі та обговорювати нові та активні проекти. Це найбільш підходящий час для бізнес активності.

 • 12:00 – 13:00

Перерва на обід. Без цього ніяк. Здоров’я – перш за все. Крім того, ви можете провести зустріч з партнером. Розділити стіл на двох і під час їжі поділитися новими ідеями та планами. Час не можна витрачати навіть під час обіду.

 • 14:00

У цей час потрібно переглянути списки цілей, розроблені на початку робочого дня, та при необхідності підкорегувати їх. Можливо потрібно змінити пріоритетність, або доповнити список. Головне не відкладати на інший день справи, які можна закінчити сьогодні. Ви ж не хочете побачити перед собою купу роботу перед вихідними?

 • 15:00 – 16:00

На цей час припадає пік вашої розумової активності. У вас можуть з’являтися нові ідеї, або рішення давніх проблем чи плани для досягнення якихось важливих цілей. Роботу потрібно розмежовувати короткими перервами, під час яких ви будете відпочивати і обмірковувати ваші дії, та аналізувати помилки.

 • 17:00 – 18:00

Ці години потрібно присвятити досягання усіх цілей, що мають найважливіший пріоритет. Постарайтесь до кінця робочого дня закінчити усі заплановані справи. Адже дуже важко починати новий робочий день із завершення вчорашньої роботи. Це збиває вас з пантелику і ви  не зможете правильно спланувати наступний день. Та й спиться краще, коли усі справи завершенні, а поставленні цілі досягнуті.

Приблизно так виглядає погодинне планування робочого дня за а допомогою простого щоденника, або блокноту чи записника. Варто ставити міні цілі та досягати їх. тоді у кінці робочого дня ви чітко бачитиме перед собою роботу, яку виконали за день. Буде чим похвалитись перед начальством, або відзвітувати перед самим собою.

Я думаю, що буде ще кілька рекомендацій, але уже у наступних постах з поміткою: Тайм менеджмент – керування власним часом.

—Постовий—

Раджу вам почитати доволі цікавий український блог.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Сподобалось!

ХМ, цікава стаття буду також думати як краще організувати свій робочий час

Доброго дня. Дуже корисні поради. Рекомендую для планування свого часу користуватися Щоденниками успіху, зокрема, Щоденником для удосконалення самоорганізації. Ви зможете не тільки записувати важливі справи, завдання і зустрічі, а також виконувати цікаві завдання і вправи, що допоможуть Вам ефективніше управляти собою в часі. Задайте у пошуку Щоденник успіху, або заходьте на їх сайт successdiary.com.ua

Залишити коментар, або два до запису "Тайм менеджмент – організація часу (Частина третя)"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette