• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Symantec: стратегія корпоративної мобільності

Нові рішення, запропоновані Symantec, допомагають користувачам захистити мобільні дані і забезпечити підвищення продуктивності роботи як на керованих корпоративних, так і на власних пристроях співробітників, завдяки використанню крос-платформного захисту для різних додатків.

Для тих компаній, яким необхідне рішення, яке забезпечувало б централізоване управління і захист мобільних пристроїв, підійде система MobileManagement, що включає в себе можливість управління політиками безпеки та додатками для платформ Android, iOS і Windows Mobile 7. Для уніфікації технологій управління Symantec представила Mobile Management для Microsoft SCCM. На додаток до існуючої інтеграції з Altiris IT Management Suite даний анонс робить можливим використання MobileManagement з двома найбільш широко поширеними платформами управління. Розширена підтримка дає корпоративним замовникам можливість поліпшити моніторинг і контроль, що необхідно при розширенні сфер застосування мобільних пристроїв.

Разом з Symantec O3 – платформою для захисту інформації «в хмарі» – система Symantec для корпоративної мобільності дозволить безпечно використовувати «хмарні додатки» з мобільних пристроїв. Така комбінація забезпечує багаторівневий захист інформації і можливість управління нею і на пристрої, і в хмарі, дозволяючи захищати як наявні програми, так і сервіси SaaS. Завдяки підтримці широкого спектра хмарних додатків і сервісів та інтеграції з великою кількістю ідентифікаційних систем, Symantec відкриває можливість для створення нових моделей бізнесу на стику хмарних і мобільних технологій.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Symantec: стратегія корпоративної мобільності"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette