• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Супер комп’ютерами почнуть користуватися в банківській сфері

Супер комп’ютер, який отримав перемогу над живими знавцями в знаменитій телевікторині Jeopardy, на сьогодні отримує нову професію. Система комп’ютера, може за пару секунд обробити величезну кількість інформації. Крім цього він розуміє природне людську мову, і вже незабаром він виступить як фінансовий аналітик. Зі слів представників IBM, першим їхнім клієнтом стала група банку CitigroupInc (лідер в сфері світового фінансового обслуговування). Є інформація, що суперкомп’ютер буде використовуватися для аналізу різноманітних економічних і фінансових послуг.

Супер комп’ютер здатний за три секунди вивчити 200 000 000 сторінок – заявляють творці. Завдяки цьому він може добре аналізувати і розуміти потенційні ризики, які не помітили експерти. В резюме суперкомп’ютера, співробітники IBM написали, – перемога в телевікторині навряд чи можна вважати вражаючою. Вони стверджують, що зараз суперкомп’ютер більше вдосконалений і готовий брати участь в новій роботі.

Якщо в минулому комп’ютер міг відповідати лише одному клієнтові, то зараз він може листуватися величезною кількістю людей за допомогою електронної пошти.

— – —

Если вы фотошопер, то вас 100% заинтересую футажи для photoshop и рамки для фотошопа. Скачать их вы сможете абсолютно бесплатно и использовать в своих корыстных целях. Найти хорошие рамки и футажи для фотошопа очень сложно, но вам сегодня несказанно повезло.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Супер комп’ютерами почнуть користуватися в банківській сфері"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette