• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Створення сайтів на продаж

Не читається відео? Вам потрібно скачать realtek hd і тоді, можливо запрацює.

Sayti na prodaj

Я от став частенько заглядати на біржу купівлі\продажу сайтів telderi.ru і зрозумів, що можна продати навіть на пів-мертвий сайт і виручити гроші за витрачений час та зусилля на його створення, наповнення, оптимізацію та просування. Навіть якщо вони були не вдалими.

І якось ненароком до мене в голову закралась думка про створення сайтів сугубо під їх подальший продаж. Зараз розкажу чому саме краще продати сайт, а не залишити його на перспективу:

Візьмемо простий варіант, коли звичайний веб-майстер вирішив створити з 2-3 сайти на продаж, а потім оцінимо ситуацію, що сталось би, якби залишити їх собі.

І так, створення одного сайту займе певний час. Розрахуємо його наступним чином:

Вибір тематики буде не довгим, адже ми хочемо продати сайт дорого, тому і оберемо серед дорогих тематик – фінанси, будівництво, авто…

Найдовше часу займе підбір семантичного ядра та розподіл пошукових запитів по категоріям, для подальшого їх просування. Виділимо на це – цілий тиждень. Робота нудна і довга.

Далі йде купівля домену та встановлення CMS. Нехай це ще один день.

Тоді витрачаємо час на налаштування системи. Так, щоб все було готово для публікації контенту та подальшої внутрішньої перелінковки сторінок. Сюди ж додамо час на унікалізацію шаблону. На все про все витрачаємо ще 3 дні.

Якщо щось не вдається самому – замовляємо послуги у фрі-лансерів та отримуємо бажане, але вже за гроші.

Через 2 тижні ми вже маємо сайт, готовий прийняти гори контенту. Саме тоді, йдемо на біржу, або до власних копірайтерів та задаємо їм ТЗ.

Так як сайт на продаж, то нам потрібно багато контенту. Нехай на 1-н сайт ми замовимо 1000 статей, заточених під певні запити. Публікувати будемо самі, або знайдемо постерів, що за копійки виконають роботу. Але я попереджую, що краще робити все самому.

При нормальних розкладах, можна додати на сайт по 10 статей на день. Отже ще мінімум 100 днів відкладаємо на додавання контенту.

Поки ми публікуємо статті, потрібно відростити пузяко – ТИЦ та ПР. Тому поступово закуповлюємо посилання з адекватних сайтів по тематиці. Придбати вічні посилання можна в ГГЛ та РотаПост, ну а орендовані в Сапі.

Не забуваємо розбавляти посилання без анкорниками посиланнями.

В результаті, через якихось 4 місяці, маємо на руках із 1000 сторінками в індексі, та як мінімум 300-400 уніків день. Якщо підфартить, то ще й з непоганим пузом.

Скільки ми на це витратили:

Домен+Хостинг – баксів 15;

Налаштування та унікалізація шаблону безкоштовна, або ще баксів 20-30;

Додавання контенту безкоштовно, або доларів 100;

Сам контент обійдеться найдорожче. Замовляти будемо і рерайт і копірайт, тому середня ціна 1к буде на рівні 1.5 долара. Статі будуть також різні – від 2к до 5к. Тому рахуємо середнє число 3к символів і виходить, що стаття в середньому буде коштувати 4.5 у.о. А 1000 таких статей обійдеться в 4500 долярів.

Якщо писати деякі статті самому, то можна зекономити. Але загалом на сайт ми витратимо максимум 5000-6000$.

Потрібно ж зважати на те, що ми прикупимо вічних посилань на 20-30 тисяч рублів. Це мінімум.

Як думаєте – продаються сайти на telderi.ru за 150-170 тисяч рублів? Ще й як. Аби були справжніми СДЛами.

Але ж ми не меценати і хочемо заробити на продажі сайту, а не відати його за собівартість. Тому ставимо ціну у 200к і в результаті продаємо сайт за 250-270к.

Може це і утопія. Але я думаю, що реально заробити за 4 місяці на одному сайті, створеному з нуля 3 тисячі доларів, або як мінімум 2.

Звісно можна потрапити у нелюбов до пошукових систем, але ж є купа способі як з цим боротись. Особливо, якщо на руках є гарний бюджет.

Чому я рекомендую продавати такий сайт, а не тримати його в себе?

У випадку вдалої продажі ви зможете реінвестувати кошти у створення нових сайтів під продаж, а у випадку, коли сайт залишиться у вас, потрібно буде чекати не менше року, або й двох, поки ці кошти повернуться до вас.

З часом, коли рука вже буде “набита” під створення сайтів на продаж, за цих самих 4 місяці, можна буде створити не 1-н, а 2, або й 3 проекти і заробити вже близько 5 тисяч доларів.

Як вам такий манімейкінг?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

я вже 2 роки на тій біржі. і можу сказати що молодий сайт без відвідуваності важко продається, навіть якщо там і багато якісних статтей. такий СДЛ краще робити собі. а на продаж краще напів СДЛ, можна навіть дропнутий домен з тиц. написати сотню-дві статтей, зробити мінімальну оптимізацію, щоб відвідуваність по троху піднімалась, додати в лінкотрейдери. і можна по троху на ньому заробляти та виставити на біржу.

так для прикладу сайт leonbm.com.ua минулого місяця був проданий майже за 2000$ за майже рік існування, на ньому було також зароблено біля 2000$ при тому часу витрачалось не більше пів години-години в робочий день

Ось вам приклад сайту під продаж.

Але ж по плану у нас вже буде не просто молодий сайт. А сайт дорогої тематики з нормальною відвідуваністю.
Звісно сайти без доходу важко продати, але якщо є хоч якесь пузо та немає фільтрів, то покупці знайдуться однозначно.

тут є багато «але». Але якщо не спробувати то ніхто не дізнається, тим більше що такий сайт не гріх буде залишити для себе якщо все добре піде )
ось до речі кеш аукціону одного якісного сайту http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cacheRazzLo3j-1AIUoJ:www.telderi.ru/ru/viewsite/82313+&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua 100 статтей і 1000 відвідувачів але сайт витриманий і з пузом

Ну якщо нікуди не поспішаєш, то можна і собі залишити. Але якщо маєш сили на натхнення працювати, то можна продати і робити нові проекти.

Так, сайт з прикладу непоганий. Сам би такий купив. Але окупність 4 роки лякає.

В принципі ще ціниться тематика туризм, медицина, і hi-tech непогано монетизується, що відповідно, впливає на формування ціни сайту при його продажі на Телдері. Це з свого досвіду. До слова, на Телдері я продав приблизно 10 непоганих сайтиків. Також схожа ідея виникла ще минулого року, тепер пробую реалізовувати, щоправда, з набагато меншими бюджетами, ніж в цьому матеріалі. Щоб робити сайти з такими бюджетами, треба мати хороший капітал, бо передбачити все дуже складно, можна сказати неможливо. Один проект дасть тобі плюс в кілька разів, а інший може піти в мінус, на жаль!

Сайт будь якої тематики можна продати дорого, якщо в нього пристойний дохід від тізерної, контекстної та банерної реклами. Пасивний, точніше кажучи.

Ага, вгадати поведінку пс практично не можливо. Але якщо створювати корисний та унікальний контент для людей і просувати його виключно білими методами, то навіть при отриманні фільтру ,можна буде поспілкуватись з Платонами Яшки та підтримкою Гугля.

Продав свій сайт там за 150 доларів, тепер виставив сайт на юкоз на копіпасті, і вже в перший день лот підняли до 1200 рублів, ще почекаю

Як я і казав – шлаку не бракую і на Телдері =)
Молодчина – гарно розводиш.
Правда забруднювати інет це не + в карму.

Вже не розводжу)_
заблокували

Зовсім не давно з’явилась така ідея, але якось не було великого натхнення. Але наткнувшись на цю статтю, вирішив продовжувати роботу.

Що хочу сказати, так, якщо домен буде свіжий, то шанс продати свій сайт по вигідній ціні падає. Але у мене було дуже багато стариз доменів, які я декілька років делагув, но нічго з ними не робив. Всіх доменів 16 шт, кожному я придумав тематику і розробив шаблон.

Що стосується контенту, то у мене з цим просто сканую журнали, книги, газети і розміщую унікальні тексти. Всі дуже добре входять в індекс. Так що з контеном повезло.
Такоє маю ідею як підняти тиц до 200 кажному сайту, витрачаючи всього 20$ на місяць и часу до 5 годин на день.

В мріях звісно хочеться продти всі сайти як можно дорожце, десь по 200 000р. Крім того вирішив і продати всі мої основні сайти і розпочати всю роботу спочатку.

Іноді ідеї так і залишаються ідеями. Молодець, що починаєш їх реалізацію.
Я дуже радий, що мій пост надихнув тебе. Значить не марно пишу. Спасибі.

Залишити коментар, або два до запису "Створення сайтів на продаж"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette