• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Створення пабліку

Як і планувалось раніше, я буду описувати по крокам марафон по створенню пабліку Вконтакті, його наповненню та просуванню. Перший пост буде стосуватись елементарного – створення пабліку (публічна сторінка). Також розгляну різницю між групою (спільнотою) та пбліком і чому мій вибір впав на 2-й варіант.

Створити спільноту може будь-який зареєстрований учасник соціальної мережі Вконтакті. Робиться це дуже просто: У вкладці http://vk.com/groups потрібно знайти надпис “Створити спільноту”. Тиснемо на нього і у вспливаючому вікні обираємо тип групи, яку ми хочемо створити: Публічна сторінка чи Спільнота і вбиваємо назву майбутньої мега популярної сторінки Вконтакті. Ось і все – фактично паблік створений і вже має свою адресу.

Далі бажано заповнити дані про групу, її цілі, призначення, правила, місце знаходження, можливість доступу до фотографій та публікацій новин на стіні іншими учасниками, змінити id на нормальний урл і т.д.

У пабліку публікувати новини можуть лише адміністратори з повноваженнями, а у групі все залежить від налаштувань, які задасть головний адміністратор – тобто за умовчанням новини, відео, фото і т.д. можуть додавати усі учасники групи.

Група може бути як відкритою так і закритою, куди можуть вступати лише по запрошенню. Паблік таких налаштувань не має.

У групу можна запрошувати своїх друзів через один клік, а щоб попросити друзів приєднатись до пабліку, потрібно посилати їм приватні повідомлення з проханням. Тут великий + до початкового просування групи. Деякі умільці створюють по кільканадцять фейкових аккаунтів, набиваються всім у друзі, а тоді запрошують усіх підряд до групи – доволі непоганий метод просування, але чорнуватий.

Не забудьте також створити логотип спільноти, або хоча б знайти тематичний та привабливий в інтернеті. Зазвичай навіть перед тим як прочитати назву групи та її призначення, усі дивляться на картинку і якщо та не подобається, є великий шанс, що вступ до групи не відбудеться.

Суттєвої різниці між групою та пабліком я так і не знайшов. Так, розміщення блоків відрізняється, але суть майже однакова. Але новини пабліка попадають загальну стрічку тих, хто є його учаником і одне натискання на лайк дає великий шанс наповнення спільноти новою кров’ю, тобто учасниками – така собі самореклама. Саме тому я обрав піблік, а не групу.

Ви ж можете створити і групу, адже багато хто вважає її найкращим варіантом для продажу товарів через Вконтакт. Я ж притримуюсь такої думки: Не важливо чи створили ви групу чи паблік, головне її зміст, контент, частота оновлень. Саме ці критерії будуть впливати на швидкий приріст тематичної аудиторії.

Я поки не рекламував свій піблік, а лише порекомендував друзям. Наразі в спільноті 38 чоловік і вже було кілька замовлень. Здається замовники задоволені покупками. Продовжуємо далі.

Підписуйтесь на оновлення, аби не пропустити найцікавішого.

— – —

Хотите повысить позиции своего сайта в выдаче? Продвижение сайтов Киев – это то что вам нужно. Работайте с профессионалами.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

В мене є група із вже майже тисячою людей http://vk.com/lovemanevychi Можеш там піарнути свою групу.

Дякую. Якщо не проти, залишу оголошення.

Залишити коментар, або два до запису "Створення пабліку"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette