• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Став відомий бюджет рекламодавців системи AdWords

Із внутрішнього документу компанії Google AdWords, який попав до видавництва adAge через витік інформації, стало відомо, що рекламодавці за перше півріччя 2010 року витратили 547 мільйонів доларів. В документі наводиться співвідношення дуже крупних, крупних та середніх рекламодавців. Останніх, тих, хто витратив за останній період від 10 тисяч доларів до 100 тисяч, у Google налічується 1356.

Усього в документі згадується 47 рекламодавців, що витратили у червні більше 1 мільйона; 71 – з витратами від пів мільйона доларів до 1мільйона; 357 тих, хто витратив на контекстну рекламу від 100 тисяч до пів мільйона доларів.

Найкрупнішими рекламодавцями липня серед “рекламодавців-велетнів” (більше 1 млн.$) стала компанія AT&T Mobile, яка витратила у перший місяць літа більше 8 мільйонів доларів. На другому місті компанія Apollo Group з витратами на контекстну рекламу 5 млн. доларів.

Такі величезні бренди, як GM, Walt Disney, Eastman Kodak і BMW витратили в червні менше 500 тисяч доларів.

Шосте місце в рейтингу рекламодавців зайняла сумнозвісна нафтова корпорація BP. Нагадаю, що після трагедії в Мексиканській затоці ВР викупали пошукову рекламу на Yahoo та Google по запитам [oil spill] і [gulf oil spill], аби протистояти хвилі критики. Внаслідок чого затрати на AdWords злетіли з позначки 57 000 доларів до $3,6 млн. в місяць, а корпорація забезпечила собі місце в ТОП-10 рекламодавців Google.

Дані, які стали відомі широкій аудиторії дійсно цікаві, але з’являється запитання: Як в такого впливового гравця як Google міг статись витік інформації?! В те, що служба безпеки не догледіла, віриться слабо.

Джерело seonews.ru
— – —

А ви колись задумувались над тим на скільки зручно працювати у будь-якому місці та бути завжди онлайн? Я зрозумів важливість цього питання і придбав собі хороший ноутбук. Магазин мав назву – ноутбуки Севастополь. Своєю покупкою я дуже сильно задоволений і зараз пишу це пост саме з ноутбука, сидячи у кав’ярні та попиваючи каву. Якби я мав більше коштів, я купив би до пару ноутбуку невеличкий нетбук. Думаю він також став би у нагоді.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Став відомий бюджет рекламодавців системи AdWords"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette