• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Способи заробітку на блозі akhe.info

Всі ми знаємо, що на україномовному блозі заробити важко. Точніше важче ніж на російськомовному. Хоча з якої сторони підійти. Я уже більше 2-х років веду цей блог, та хотів би поділитись способами монетизації українського блогу akhe.info

Спочатку було важко продати хоч якусь рекламу. Я по свої наївності думав, що блог з 20+ сторінками у індексі уже повинен приносити 100+ долярів на місяць – та це утопія. Аби гроші почали текти рікою потрібно працювати багато, дуже багато, а потім допрацьовувати те, що не доробив, або зробив погано =)

Рекламодавці з’являлись самі у ті моменти, коли блог переживав пік відвідуваності чи популярності. Активним пошуком я займався лише спочатку ведення блогу, потім зрозумів, що краще і простіше продавати з ресурсу, який може принести для рекламодавця дійсно щось цінне та необхідне, окрім простого посилання з нульового блогу.

Посилання

Торгувати посиланнями я почав з самого початку, але дійсно великі замовлення почав отримувати після того, як блог отримав ТИЦ10, та нормальний PR (наразі 3). Продаю постові по 80-100 рублів. Роблю це на пряму та через біржі.

РотаПост – постійно приходять замовлення, а якщо виділити годинку на розсилання замовлень, то відбою не буде. А якщо занизити ціну – то взагалі справляюсь не зі всіма замовленнями. Хороша біржа, хороші рекламодавці та високі 15% комісії трішки зупиняють пил.

ГГЛ – Крутезна біржа, куди блог прийняли лише на 6-7 місяці життя. Відтоді akhe.info став для мене дійсно джерелом додаткового доходу, а не лише хобі. Рекомендую усім, в кого є СДЛ ресурси, або бажання їх просунути вічними посиланнями у вигляді заміток та контекстних посилань.

Також замовлення на рекламу приходять завдяки сторінці “Реклама“, де вказані показники блогу, ціни на рекламу та контакти. З-за допомогою тієї ж сторінки часто приходять пропозиції щодо обміну чи спільних справ.

Трафік

На трафіку заробляю копійки. та все ж заробляю. Монетезую блог кількома блоками реклами від Адсенс. Бувають кліки по 30-40 євроцентів, що сильно радує. Та я все таки розумію, що український трафік цінить вкрай мало.

Колись навіть пробував встановити тізери на блог. За 2 дні забрав, бо зрозумів усю абсурдність таких дій.

Зараз на блозі крутиться стрічка Nolix – вона приносить біля 150-200 руб. на місяць. Постійні рекламодавці радують.

Банери

Час від часу до мене звертаються по розміщення банерів. Якщо це знайомі та друзі по онлайну – роблю знижки. При великих замовленнях також іду на поступки, але при трафіку 100+ замовлень майже немає. Та все ж це ще один спосіб заробітку на блозі.

Огляди

Інколи на пошту приходять прохання зробити огляд сервісу чи якогось сайту. Берусь за таку справу лише при нормальній оплаті – від 20 доларів за огляд. Хоча я не прибічник такого виду реклами – та гроші не пахнуть. Ось недавно зробив огляд біржі посилань та заробив близько 680 рублів. Це при тому, що блог україномовний, але аудиторія саме та.

Партнерські програми

Сюди хочу віднести як хостинг провайдерів, так і тізені системи + ситеми по продажу та оренді посилань. Завдяки вдячним рефералам, які реєструються по реферальним посиланням, мені вдається заробити додаткову копійку. Хай невеличку, але практично пасивним шляхом. Я завжди радий відповісти рефералам на питання по тій чи іншій системі, звертайтесь.

Конкурси

Ледь не забув цей пункт. Насправді на конкурсах я заробив не багато, але й участь приймав у не великій кількості. Блог, навіть український – це плацдарм для розміщення конкурсних постів. Пам’ятаю першу конкурсну статтю “Як я заробив свої перші 100$“. Тоді я зайняв призове місце та отримав 50 доларів задається. Тому варто приймати участь у конкурсах і отримувати солідні беки, трафік та грошові, або інші корисні винагороди.

 

Ось і всі способи, що я застосовую для монетизації цього блогу. Можливо у вас є питання чи пропозиції? Прошу до коментування.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

У ротапост, якщо я не помиляюсь всі статті із продажними посиланнями повинні появлятися на головній? Ци уже відмінили цей пункт?

Це у Блогуні така шняга. У Ротаості головне наявність самого посилання та виконання усіх вимог рекламодавця.

В ротапості точно пам’ятаю про вимогу потрапляння статей з продажними лінками на головну. Власник біржі Дімок не раз про це писав на Серчі. Модери, коли засікають такі сайти, то банять їх в системі.

Значить скоро цей блог видалять =)

Залишити коментар, або два до запису "Способи заробітку на блозі akhe.info"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette