• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Співзасновник Facebook Едуардо Саверін змінив громадянство

Не будьте жмотом и сразу заказывайте платный хостинг если хотите что бы к вам серьезно относились партнеры, рекламодатели и заказчики.

Напередодні IPO Едуардо Саверін прийняв громадянство Сінгапуру. За деякими даними, один з співзасновників Facebook вчинив так, щоб ухилитися від сплати податків. Справа в тому, що після залучення інвестицій в ході біржового розміщення сума податкових відрахувань може виявитися досить значною.

Нагадаємо, що аналітики оцінюють суму можливих інвестицій в 10 млрд. доларів, при цьому капіталізація соціальної мережі може досягти 96 млрд. доларів. Відомо, що Едуардо Саверіну належить приблизно 5% акцій Facebook, а після IPO він мав би сплатити 15% від отриманого прибутку. Втім, тепер в таких витратах необхідності немає – в Сінгапурі немає подібного податку. Цікаво, що сам Саверін і його представники відмовилися пояснити причини зміни громадянства.

Едуардо Саверін навчався з Марком Цукербергом в Гарварді і є першим інвестором Facebook. Це дало йому можливість отримати 30% акцій соціальної мережі. У 2005 році Цукерберг, Пітер Тиел і Шон Паркер провели ряд змін формального характеру, щоб знизити частку Саверіна. Деякі джерела повідомляють, що вона склала менше одного відсотка. У 2009 році Саверін через суд повернув собі право на 5% активів Facebook. Найбільша у світі соціальна мережа Facebook має величезну аудиторією, кількість її користувачів впевнено прямує до 1 млрд. чоловік. Саме тому IPO компанії стане найбільшою фінансовою подією поточного року.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Співзасновник Facebook Едуардо Саверін змінив громадянство"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette