• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Співпраця з твіттерянами

Привіт усім читачам. Радий вас вітати на цьому блозі. Під час перебування в Українській блогосфері я помітив, що усі блогери вельми дружелюбні та миролюбні люди. Це виявляється у всьому – у стилі написанні постів, у коментуванні та у спілкуванні з іншими блогерами та власними читачами. Особливо це стосується соціальної мережі twitter. Саме тому я вирішив запропонувати співпрацю активним твіттерянам. В чому вона полягає читайте нижче.

Все дуже і дуже просто:

Я шукаю активних  блогерів-твіттерян, які мають у своєму асортименті не менше 200-т, бажано активних фолловерів (будуть і виключення) і  які хочуть отримувати більше трафіку на свої власні блоги.

Я хочу створити невеличку групу людей, яка буде ретвітит записи один одного для своїх фоловерів – такий собі взаємовигідний обмін трафіком.

Я надіюсь цей експеримент принесе користь усім учасникам цієї групи.

І так, як проходитиме відбір:

Якщо ви згодні ретвітити щодня не менше 10-ти записів, а в обмін отримувати ретвіти своїх записів, і маєте більше 200-т фоловерів – пишіть мені через форму контактів, або у коментарях. Вказуйте кількість ваших фоловерів, та темп написання постів у своєму блозі.

Бажані тематики:

Блогінг, Новини інтернету та пошукових систем ,SEO, SMO, дизайн та фото, розробка та просування сайтів. Інші тематики також будуть розглядатись, але пріоритетними є вищезгадані.

Одразу попереджую – варьйозники, гівно блоги, саттеліти, новині сайти, та різна нечисть з частотою оновлення більше 2-х разів на день не приймаються. Хоча тут можна буде зробити деякі виключення.

Надіюсь ця група людей стане першим кроком до створення серйозної сили в українській блогосфері і з часом розростетеся у великий клан Giggle

Я думаю ідея всім зрозуміла: Ви пишете пост на блог, який будуть ретвітити усі учасники групи. Взамін на це ви ретвітите усі нові записи у блогах учасників групи. Виграють всі.

Для початку буде створена тестова група з 10-ти чоловік. Якщо експеримент буде вдалим, тоді набір продовжиться. А тепер поспішайте записатись до тестової десятки.

Зайняті посадочні місця:

1. http://twitter.com/akhe_info – Блог про блоги – http://akhe.info/

2. http://twitter.com/Odarchuk – Блог про життя, IТ, SEO, Україну та багато іншого – http://odarchuk.com/

3. http://twitter.com/Asenyk – Інтернет торгівля – Практичні поради – http://asenyk.com/

4. http://twitter.com/Neroua – SEO блог – http://blog-nero.net/

5.  http://twitter.com/notacats – Блог дизайнера та фотографа – http://notacat.com/

6. http://twitter.com/Taras – Популярний український Блог Про Життя – http://electric.org.ua/

7. http://twitter.com/Wolpix – Життя вовка.. Про все – http://wolpix.livejournal.com/

8. http://twitter.com/tHe_Eney – Тематика розмита – http://eney.if.ua/

9. http://twitter.com/efandy – Українські подкастери – http://podcaster.org.ua/ (Багато очікую від цього блогу – дуже вподобав)

10. http://twitter.com/vitalmaque – Відеоуроки з веб-дизайну – українською! – http://maque.org.ua/

Чекаю на ваші пропозицію на пошту та в коментарях.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Якщо місце залишилось і я підходжу, то записуйте і мене. Smile

Так, ти підходиш 100%
ти закриваєш список тестової групи. Зараз включу до списку. Yes

Дякую. Big Smile

а ще цікаво, що моя кількість фоловерів майже рівна сумарній кількості фоловерів всіх решти Big Smile))))))) ботів і дубляж відкинемо і що то будеQuestion

Ну я скажу так:
Твій вступ до тестової групи став визначним для неї. Після тебе одразу посипались листи з проханнями вступу.
Отже. я тільки можу підтвердити той факт, що ти є визначна фігура в українській блогосфері.
І ще раз подякувати за те, що допомагаєш її розвивати. Yes

Боти і дубляж та масфоловери – це проблема яку не вирішиш одним махом. Будемо боротись.

До речі, пропозиція щодо ретвітів.
Пропоную встановити обмеження на 3 ретвіти впродовж дня.

Щоб не було “черги” з 9 ретвітів вряд, на які звернуть увагу 1-2 людини.

А от якщо твітити по 1 блогу, і з перервами – то й ефект буде кращий.

Повністю підтримую цю ідею. Максимум 3 ретвіти на день.

Залишити коментар, або два до запису "Співпраця з твіттерянами"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette