• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Соціалізуємось

Привіт, дорогі друзі. Сьогодні хочу поділитись з вами одним плагіном, який щойно встановив на цей блог і хочу перевірити його дієвість. Мені здається, що потрібно буле уже давно розпочинати соціалізацію моїх дописів у блог, але я не хотів ковиркати код, та вставляти не гарні картинки. Тепер же у кожного користувача інтернету з’явиться можливість поділитися постами з цього блогу.

Назва плагіну – Share Buttons for WordPress (Лінк на скачування)

Функції: Додає у кінці чи на початку посту кнопки соціальних мереж для розповсюдження контенту, та його оцінки. Себто кнопки Like та Share.

Працює із такими соціальними мережами: Вконтакте, Facebook, Мой Мир, Twitter, Однокласники.

Налаштувати плагін дуже просто: Визначте де ви хочете бачити кнопки і якого формату вони мають бути. Я обрав кнопки першого типу – поки що такий тип мені більше імпонує. Можливо пізніше зміню на звичайні.

Кнопки Like від Facebook та Вконтакте я не ставив, оскільки і так маю плагін, що виводить пропозицію вподобати допис. А вам це може знадобитись.

Надіюсь плагін для соціалізації блогу на WordPress стане вам у нагоді і ваші користувачі, натисканням однієї кнопки зможуть ділитися цікавими постами з вашого блогу.

P.S. Зараз на речовому ринку Хмельницького, де я працюю відбувається казна що! Усі підприємці та люди, що пов’язані з речовим ринком вирушили на страйк до майдану незалежності по головній вулиці, перекриваючи рух транспорту. Більшість торгових лотків та кіосків закриті, а кіоски тих, хто залишився працювати заливають фарбою. Протест проти реформи податкового кодексу набирає оберти, а влада все так і не звертає на підприємців уваги і пропонує їм готуватись до роботи на заводах.

На десерт відео хмельницького страйку проти податкового кодексу:

— Постовий —

Ubuntu — вільна операційна система.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Дякую! Хороший плагін.

Чекаємо тепер повідомлення о результатах використовування цього плагіну.

Думаю результат можна побачити лише через місяць, а то й більше.

Мне больше интересно, что в PS.
Если время такое, что «відбувається казна що!», может жить вперёд – наметить планы. Не тащится за жизнью, пусть она догоняет. Эмоции утихнут, страсти улягутся. А вот что на ближайшее время?
Может быть, прочитать книги, до которых руки не доходили? Может новую профессию изучить?
Cloudy Может наметить новые статьи в блоге на три месяца вперёд или выдать перечень ожидаемых интервью (как бы подхлестнуть активность своего блога)?
Тогда любые плагины оправданы.

Дійсно дуже потрібний плагін!

Залишити коментар, або два до запису "Соціалізуємось"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette