• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Sony створила інноваційний дисплей

Personal 3D Viewer призначений для індивідуального використання і здатний відтворювати як двовимірний, так і тривимірне зображення. Дисплей є чимось середнім між шоломом і козирком, що насувається на очі. Причому для кожного ока зображення відтворює окремий екран. Це невеликий 0.7-дюймовий OLED-дисплей, створений із застосуванням органічних світлодіодів. Дозвіл кожного екрана становить 1280х720. Дужки шолома є навушники, а маса всього пристрою складає всього 420 грам.

Новий дисплей-шолом позиціонується як пристрій для відеоігор і перегляду відеоконтенту. У Personal 3D Viewer передбачено підключення до ігрової консолі або ж до програвача Blu-ray. За словами Шигеру Кото, віце-президента Sony, однією з переваг інноваційного девайсу є можливість усамітненого перегляду фільмів і глибокого занурення у відеоігри.

Старт продажів Personal 3D Viewer запланований на 11 листопада. Ціна пристрою складає 780 доларів США. Вже до кінця року Sony почне поставки за кордон. Варто зазначити, що використання незвичайного дисплея не рекомендовано дітям, яким ще не виповнилося 16 років. Треба сказати, що Sony не стала піонером ринку – подібного роду пристрої випускалися і раніше. Ще в середині 1990-х років була представлена розробка Nintendo – ігрова платформа Virtual Boy. Вона комплектувалася спеціальним шоломом, здатним відтворювати 3D-відео. Приставка так і не стала популярною, багато в чому тому що зображення в шоломі-дисплеї було монохромним.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Sony створила інноваційний дисплей"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette