• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Sony планує випуск карт пам’яті для HD-відео

У наступному році компанія Sony планує представити новий тип змінних носіїв на базі флеш-пам’яті типу NAND. Даний продукт буде носити назву XQD, і основною сферою його застосування стануть фотокамери. Мотивацією для розробки послужив той факт, що популярні зараз картки формату SecureDigital (SD) є стримуючим фактором для камер верхнього цінового сегмента, і не дозволяють повною мірою розкрити їх потенціал. Особливо це стосується відеозйомки в HD якості. Sony впевнена, що застосування більш швидких карт XQD вигідним чином виділить їхні камери на тлі конкурентів.

Специфікації нового продукту, за інформацією сайту DigiTimes уточнювалися разом з прігашеннимі фахівцями з компанії Sandisk. Карти пам’яті XQD використовуватимуть інтерфейс PCI Express, а стартова лінійка буде представлена екземплярами на 16 Гб і 32 Гб. Слід згадати, що попередня спроба Sony просунути свою розробку Memory Stick як галузевого стандарту зазнала фіаско, поступившись більш популярним стандартам MMC, SD і CompactFlash.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Sony планує випуск карт пам’яті для HD-відео"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette