• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Скільки постів потрібно для високої відвідуваності?

Привіт усім. Нарешті мені вдалося добратися до свого улюбленого блогу. Учора не встиг написати пост, так як святкував день народження своєї племінниці. Дочці брата виповнився один рік. І я просто вже був не в змозі щось путнє написати у блог. Тому пишу лише зараз.

Наразі хочу розвіяти міф про те, що потрібно писати дуже багато, для того, аби отримати високу відвідуваність блогу. Як кажуть “All about kontent”.

Я продовжую займатись створенням нових блогів, наповненням їх контентом, просуванням та отриманням трафіку з пошукових систем. Не завжди все вдається, інколи блоги так і залишаються на рівні до 100 хостів. Такі блоги я з часом не покидаю, а закуповую посилань, нарощую тИЦ та додаю їх у Сапу – це дає змогу відбити витрати на домен, хостинг та на саму “прокачку” тематичного індексу цитування.

Та рано чи пізно такі сайти та блоги потрапляють під фільтри пошукових систем і їх сторінки поступово “вилітають” з індексу. Тому наразі я концентрую усі свої витрати на те, аби досягнути максимального трафіку на блогах.

Нещодавно я намагався вивести формулу по якій можна визначити скільки потрібно написати постів, аби отримати пристойний трафік на блог. Виявилось, що такої формули не існує. Кожен блог індивідуальний:

Для одного блогу потрібно 200-300 постів, аби перетнути планку у 1000 хостів, а для інших блогів достатньо 2-3 статті, які займуть місце у ТОПах видачі пошукових систем і будуть давати ті самі 1000 хостів на добу, а то й більше.

Найкраще коли головна сторінка блогу заточена під кілька ВЧ запитів, а всі статті на блозі підібрані таким чином, що написані під СЧ та НЧ запити. Якщо вони посилатимуться на головну сторінку, то за рахунок такої внутрішньої перелінковки головна сторінка зможе зайняти вищі позиції у видачі і на блог поллється трафік рікою.

Буває таке, що із 100 написаних постів, лише один-два пости збирають левову частку трафіку. В такому випадку варто посилити позиції цих сторінок у видачі, під-купивши кілька десятків посилань із потрібними анкорами.

Наприклад до мене на блог досі найбільше відвідувачів приходять на сторінки “Як заробити гроші” та “Онлайн ігри -ЗЛО“. Потрібно буде написати ще кілька таких постів і ловити скажений трафік, “прокачавши” ці сторінки десяткою жирних посилань.

Бажаю вам гарного трафіку, швидкого зльоту на будь-які ТОПи пошукових систем і нехай вас обминають усілякі АГС та фільтри. І не опускайте руки, якщо зараз на лічильнику вашого блогу нулик.

На десерт відео про книжку, написану про фільм “Соціальна мережа”:

— – —

Ребята, вы все прекрасно знаете, что любая свадьба сейчас не может обойтись без таких моментов организации как: платье невесты и костюм жениха, фотограф на свадьбу, тамада, живая музыка, салют, ресторан и так далее. Я могу вам сказать одно – очень важный момент это свадебная фотосъемка. Задумайтесь над этим.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Головне не кількість, а якість трафіку, коло читачів.

Не згоден з виразом «Та рано чи пізно такі сайти та блоги потрапляють під фільтри пошукових систем і їх сторінки поступово “вилітають” з індексу»

Так, якість завжди на першому місті. Блог із сотнею відвідувачів може приносити стільки ж скільки блог із тисячею хостів.

Ну якщо продавати по одному посиланню зі сторінки, можливо й не вилетять. Та більшість все одно покидає індекс пошукової системи.

Для монетизації читачі не важливі а важливі саме відвідувачі із пошукових систем, які щось шукають і клікають по релевантній контекстній рекламі

Читачам можна радити якісь речі за партнерськими програмами:біржі, хостинг, продукт, послугу. Можна пропонувати свої послуги чи товари. Саме такий вид монетизації найбільш вагомий, тому читачі важливі в першу чергу ніж трафік з ПСів.

На всі 100 % погоджуюся що – “читачі важливі в першу чергу ніж трафік з ПСів”, це найкращий показник для блогу не зважаючи на його аудиторію.

Розмір трафіку дуже сильно залежить від тематики. 10 відвідувачів в день по темі обладнання для гірничозбагачувального заводу (шось типу того) дасть більший ефект, ніж 1000 по темі “бесплатно скачать”!

А якщо відвідувачі по темі “купити якусь штуку”, то вони на рекламу натиснуть майже гарантовано. Heh

особливо з новою google panda можна дуже легко вилетіти з топу.

p.s. вітання із запізненням племінниці.
p.p.s. дякую за привітання з моїм д.н. у твіттері, лише сьогодні помітив.

Треба ще й толкову статтю написати аби вона зайняла місце в топі.

Залишити коментар, або два до запису "Скільки постів потрібно для високої відвідуваності?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette