• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

СІТРОНІКС розробив лінзову антену, яка не має аналогів у світі

ВАТ «СІТРОНІКС», провідний постачальник рішень у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій і мікроелектроніки в Росії та країнах СНД, повідомляє, що в R & D-центрі SITRONICS LABS розроблена унікальна скануюча лінзова антена для радіорелейних ліній зв’язку в міліметровому діапазоні. Розроблена Радіофізичний лабораторією SITRONICS LABS в партнерстві з ННГУ імені Лобачевського скануюча лінзова антена з електронним керуванням променя для радіорелейних систем (РРС) в діапазоні частот 71-76, 81-86 ГГц (Е-діапазон) не має аналогів у світі.

Вона являє собою діелектричну лінзу, що забезпечує формування вузької діаграми спрямованості шляхом фокусування випромінювання від первинного антенного елемента, інтегрованого на торцеву поверхню лінзи. Лінза виготовлена з недорогого широкодоступного матеріалу, що володіє низькою щільністю (для зниження маси) і забезпечує стійкий сигнал в міліметровому діапазоні.

Не вимагаючи додаткових модифікацій, дана антена може бути використана як у вже існуючих РРС, так і в перспективних продуктах. Її унікальність полягає в можливості автоматично і в режимі реального часу відновлювати точну взаємну орієнтацію пари антенних систем радіорелейної лінії, яка може порушитися внаслідок механічних коливань несучих конструкцій. У відсутності автоматичного підстроювання такі коливання можуть призводити до погіршення якості прийому сигналу і зменшення доступності радіоканалу. Керування напрямком променя (сканування) в розробленій антени здійснюється електронним способом і реалізоване без використання механічних систем. Іншими перевагами є можливість інтеграції в будь-яке сучасне обладнання РРС, компактність і невисока вартість готового пристрою, що позитивно позначиться на затребуваності новинки серед партнерів СІТРОНІКС не тільки в Росії, але і в світі.

«Спроектована нами лінзова антена володіє величезним ринковим потенціалом. Обсяги трафіку телекомунікаційних операторів стрімко ростуть, існуюче обладнання не справляється. Щоб задовольнити потреби галузі, що розвивається, СІТРОНІКС створив унікальний за багатьма параметрами продукт, в якому зацікавлені багато наших партнерів і замовники, – коментує віце-президент з нових технологій СІТРОНІКС Михайло Міньковський. – Дану лінзову антену ми розробили самостійно. Подано міжнародні заявки на винаходи в рамках РСТ (Patent Cooperation Treaty – міжнародний договір про патентну кооперацію), що дозволить здійснити правову охорону і закріпити пріоритет розробленої лінзової антени, системи та способу зв’язку з її використанням не тільки в Росії, а й за кордоном. При цьому важливо, що розробка велася в Росії з залученням вітчизняних фахівців, що сприяє зростанню науково-дослідного потенціалу країни. В даний момент ми починаємо польове тестування нових антен на мережі одного з операторів зв’язку, після завершення якого плануємо розпочати серійне виробництво і постачання виробникам РРЛС E-діапазону. Надалі ми продовжимо дослідження і розробки в галузі обладнання для Е-діапазону і будемо і далі залучати на ці проекти російську науково-інженерну базу».

— – —

Если вы хоть раз задумывались о поднятии позиций сайта в поисковых системах, то вы наверняка задавали себе вопрос: сколько стоит поисковое продвижение. На самом продвижение сайтов это целый комплекс мероприятий и для каждого отдельного сайта цена на продвижение подсчитывается отдельно.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "СІТРОНІКС розробив лінзову антену, яка не має аналогів у світі"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette