• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Сервери Amazon не витримали натиск природної стихії

Від випадковостей ніхто не застрахований, навіть найсучасніші інформаційні технології виявляються беззбройними перед природною стихією. З 7 серпня і протягом кількох днів були тимчасово недоступними для користувачів послуги Microsoft і Amazon EC2 – так званих хмарних сервісів. Збій у роботі виник через удар блискавки, яка потрапила в трансформатор і стала причиною пожежі, в результаті якої вимкнулось електроживлення дата-центрів у Дубліні. Сервери Amazon зберігають дані великих інтернет-магазинів і багатьох відомих ресурсів, які зазнали серйозних збитків в результаті цього відключення. Експерти в області інформаційних технологій прокоментували дану подію, нагадавши, що клієнтам навіть самих надійних дата-центрів не слід забувати про самостійний захист даних.

Більшість серверів були недоступні не більше 6 годин, але багато хто до цих пір періодично відключаються на 30-40 хвилин. Зокрема, це такі популярні ресурси, як Netflix, Foursquare, Instagram, Fab, Reddit, Heroku і Turntable.fm. Відповідно до діючих стандартів UIPS дата центри третього рівня надійності, такі як Amazon, не повинні допускати простоїв тривалістю більше ніж півтори години, але дане правило не поширюється на поодинокі збої. Пошкодження, які виникли внаслідок порушень в роботі трансформатора, виявилися настільки серйозними, що довелося задіяти гігантські резервні потужності для створення додаткових копій всіх даних. Це вже не перший серйозний збій в роботі сервісу Amazon EC2 за останні півроку.

— – —

Ferrari Pinin – машина, которая стоит целое состояние!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Сервери Amazon не витримали натиск природної стихії"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette