• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Серед планів компанії HIS – випуск відеокарт Radeon HD 7970

Чтобы узнать как сэкономить и не потерять производительность и эффективность своего предприятия узнайте что такое экономический метод управления. Поверьте что экономика это не так сложно и страшно.

Не так давно компанією Hightech Information System, або HIS, на їх офіційному сайті була представлена інформація про підготовку до випуску довгоочікуваних новинок – відео карт Radeon HD 7970 IceQ X1Turbo і Radeon HD 7970 IceQ X2 для ПК ігрового типу. Відмітна особливість нових відеокарт – модернізована охолоджувальна система, що використовує теплові трубки і вентилятори, діаметр яких становить по 112 мм. За рахунок цього планується зменшити температуру на 17 градусів, при цьому знизивши шумовий рівень до рівня 15 дБ.

Пристрої отримають 128 блоків текстурної фільтрації та адресації, 2.048 потокових процесора, 3 Гб пам’яті і шину на 384 біти. Працювати моделі будуть на основі технологій Eyefinity 2.0, ZeroCorePower і PowerTune, які забезпечать економічне енергоспоживання і максимальну продуктивність. Що стосується ПЗ, то буде реалізована підтримка PCI Express 3.0 і DirectX 11.

Швидкість, з якою виконуються програми процесорами, відповідає значенню 925 МГц, відеокарта HD 7970 IceQ X2 може похвалитися швидкістю 1.375 МГц. Завдяки режиму Turbo, ви зможете підвищити частоту ядра до показників 1.400 і 1.050 МГц відповідно. Інформації про те, за якою ціною будуть поширюватися моделі графічних прискорювачів, про які йде мова в новині, на даний момент немає.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Серед планів компанії HIS – випуск відеокарт Radeon HD 7970"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette