• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Щоголєв: інтернет телебачення – кращий шлях розвитку для регіональних каналів

Не знаете как заработать денег? Узнайте как играть в покер и выигрывать и тогда вас ждут сотни турниров по покеру с огромными призовыми фондами.

Перехід від традиційного до інтернет-мовлення є найкращим виходом для регіональних каналів, обмежених в ресурсах, і дозволить їм знайти свою нішу після переходу України на цифрове ТБ, сказав міністр зв’язку і масових комунікацій РФ Ігор Щеголєв, виступаючи перед студентами Вищої школи телебачення МДУ в середу.

“У інтернет-телебачення хороші перспективи. Для більшості регіональних каналів найкращий шлях – йти в інтернет. Інтернет-телебачення дозволяє і з форматом експериментувати, і не таке дороге у виробництві”, – сказав Щеголєв на майстер-класі “Тенденції розвитку та перспективи вітчизняного телебачення”. Щоголєв зазначив, що регіональні канали, як правило, виробляють дуже мало власного контенту, і в сегменті ефірного телебачення ім будемо складно конкурувати з великими телеканалами, особливо після переходу на цифрове ТБ.

За даними аналітичної компанії J’Son&Partners, російський ринок інтернет-телебачення – один з найбільших в світі за кількістю користувачів, поступаючись за цим показником тільки ринкам США і Німеччини. До середини 2011 року аудиторія інтернет-телебачення в Росії налічувала 41000000 чоловік. Зростання проникнення інтернет-телебачення в країні обумовлений швидким розвитком ринку ШСД. За словами аналітиків, поступово Росія зможе не тільки зменшити відрив від країн-лідерів, а й випередити Німеччину, де аудиторія споживачів телевізійного інтернет-контенту становила в червні 2011 року близько 47 мільйонів чоловік.

17.03.2012


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Щоголєв: інтернет телебачення – кращий шлях розвитку для регіональних каналів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette