• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Що краще – СДЛ чи ГБ?

Все частіше у мене виникає думка про створення невеличкої сітки ГБ, для заробітку на продажі з них посилань. Але кожного разу я знаходжу все нові та нові відмовки та причини, щоб цього не робити. Я все більше переконуюсь у тому, що сайти зроблені для людей, то є краща інвестиція, ніж вкластися у сітку сателітів.. Чому я так думаю:

Сайт зроблений для людей ніколи, без особливих на те причин не випаде з індексу пошукових систем. На відміну від ГБ, життя якого напрочуд коротке. Кожного дня боятися, що він випаде з індекса і потягне за собою усю сітку – це не серйозно.

Наростивши пузомірки СДЛ, можна не боятися, що попадеш під фільтр, продавши кілька посилань на головній і ще декілька на внутрішніх сторінках. А на ГБ, переборщивши з посиланнями, дуже легко попасти під фільтр пошукових систем.

У СДЛ вкладаєш душу і “своє Я”. Після цього завжди цікаво спостерігати за його ростом, відповідати на коментарі та покращувати сайт із середини. Ніколи не залишишся байдужим до такого блогу.. А гавно-блоги створюються для швидкого заробітку і тому, частіше за все, тематика обирається така, за яку дорожче заплатять рекламодавці. Тому не завжди цікаво наповнювати такий блог контентом самому. Доводиться замовляти копірайт чи рерайт, або самому займатись такою брудною справою, як копіпаст..

Сайти для людей завжди можна показати своїм друзям і гордитися ними, називаючи їх “великими творіннями”. А кому ви покажете свою сітку із ГБ?

Інвестуючи у СДЛ – інвестуєш у майбутнє. Нехай перші пів року – рік СДЛ принесе лише витрати, але потім він буде постійно приносити пасивний та активний дохід.

Інвестиція у ГБ – це інвестиція у невизначеність. Створивши сітку ГБ із 100 штук, витративши на це більше 1000$, завтра ви можете усе це втратити. Згадайте про АГС-17.

Отож я обираю для себе кілька хороших СДЛ, ніж пара десятків ГБ!

А як ви вважаєте, що краще – СДЛ чи ГБ?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Мені важко судити про створення та прибутковість таких проектів, адже ніколи з таким близько не зіштовхувалась, але хотілося б вірити, що майбутнє таки за СДЛ..))

Залишити коментар, або два до запису "Що краще – СДЛ чи ГБ?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette