• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Що краще: Посилання чи контент?

Вітаю усіх читачів мого блогу. Сьогодні буду розмірковувати з приводу того, що краще для просування блогу: Купівля постових чи хороший та якісний контент. Справа в тому, що останнім часом я витратив чималу суму на купівлю постових і навіть через місяць не отримав бажаного результату. Тепер я думаю, що інвестування цих коштів у якісний контент принесло б дещо кращий результат.

Кожен блогер знає, що головним є та залишається контент. Без нього нікуди. Не важливо чи то є фото, зображення, відео, або текст. Головне, щоб все це було цікавим читачу та унікальним – неповторним. Над створенням справді корисного контенту потрібно чимало попрацювати – створити те саме відео, або написати захопливу статтю зі своїм баченням того чи іншого питання…

Та все це ніхто ніколи не побачить, якщо сайт, на якому розміщений контент буде не популярний. А щоб зробити сайт популярним – відвідуваним, потрібно або просунути його за допомогою SEO, щоб отримувати відвідувачів з пошукових систем, або за допомогою SMO, аби читачі приходили до вас з соціальних мереж. Можна звісно просто купити трафік на сайт за допомогою контекстної, банерної, або навіть тізерної реклами – та цей спосіб найдорожчий і коли потрібен довгостроковий ефект, він не підходить.

Повернемося до назви посту:  Що краще контент чи посилання? Я поставив це питання тому, що просувати власний блог або сайт можна за допомогою як посилань так і контенту.

Так ось, посилання з інших ресурсів можна отримати різними шляхами:

  • В подарунок від друзів;
  • В обмін на посилання з ваших сайтів;
  • Від інших блогерів, як рекомендаційне посилання на корисний ресурс;
  • За гроші – в оренду, або на завжди.

Що дають посилання з інших сайтів:

  • При правильному підборі анкорів – ріст позицій блогу\сайту у видачі пошукових систеим по тим чи іншим пошуковим запитам;
  • Трафік – якщо посилання розміщене на видному місці на популярному сайті;
  • В залежності від якості та кількості посилань – ріст таких пузомірок вашого сайту, як ТИЦ та PR.

Що ж нам дає хороший та якісний контент, якщо його регулярно публікувати та просто робити розсилання серед уже існуючих читачів:

Кістяк сайту – те, за чим власне і приходять люди на сайт. Переглянути щось цікаве та корисне. Взнати щось нове, або впевнитись у якійсь істинні.

Якщо контент дійсно хороший, то якийсь % читачів захоче ним поділитися з друзями. Діляться різними способами: Через icq чи skype.

Але найкраще, якщо читач додасть посилання на сторінку з контентом у twitter чи соціальні мережі. Це дасть не тільки приріст трафіку, але й безкоштовні посилання, що індексуються пошуковими системами. Тобто це природні посилання, які так люблять пошукові роботи.

Тобто, публікуючи дійсно хорошу статтю, або корисний відео-урок чи відео-репортаж, ми тим самим вбиваємо 2-х зайців: Збільшуємо кількість читачів, та отримуємо природні посилання, що позитивно впливають на ріст позицій ресурсу у ПС,

Для себе я зробив наступні висновки:

Гроші, які можна сотнями та тисячами витрачати на купівлю і тим паче на оренду посилань, краще витрати на копірайтера, який наповнить ваш ресурс корисними статтями та відео\фото контентом. А якщо згадати про час витрачений на підбір донорів, з яких купуються посилання, то перевага контенту над покупними посиланнями стає очевидною.

Порада вам: Пишіть мануали та корисні статті і діліться ними зі своїми друзями та знайомими через соціальні мережі, форуми та спеціальні сервіси – тим самим запускайте колесо ретвітів та рекомендаційних посилань.

На десерт відео, яке я подивився тільки сьогодні та довго плювався. Цей бій Вітай Кличко – Одланіер Соліс. Бокс вже не той =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

мені здається, що найголовніше правильно поєднати ці два фактори, але контент є важливішим.

Якщо не писати нічого, то й навіщо просувати!? Confused
Звичайно, це треба поєднувати.

А мені здається, що краще писати влучно і цікаво. Решта як результат прийде з часом. Та біда в тому, що писати не так вже і просто.

Виправ помилку: “корисними статтями та відко\фото контентом” – має бути “відео\фото”.

По суті, голосую за контент, бо на деякі мої сайти приходять люди з пошуку без жодного просування і СЕО (ну поставив кілька лінків на них із інших сайтів своїх, чи там з ЖЖ) – приходять через контент!

Також маю чималий досвід просування “постовими”. Віддача від них є, але вона дуже незначна, порівняно з віддачею від публікації класної статті. До речі, таку статтю буде складно написати копірайтерові – для цього потрібен автор…

Для себе зробив висновок, що постові – це спосіб просування різноманітних інтернет-магазинів, товарів, сайтів компаній – тобто ресурсів, які за своєю суттю не призначені для того, щоб створювати контент. А блоги повинні просуватися якісним контентом. Якщо це хороші блоги, звісно.

На мою думку, контент важливіше… Chic

Залишити коментар, або два до запису "Що краще: Посилання чи контент?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette