• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Ще один вірус у УАнеті

Останнім часом в інтернет-просторі України активізувався вірус HTML/Iframe.B.
Він викрадає персональні дані та конфіденційну інформацію про користувачів.

Ця програма шляхом впровадження у веб-сторінку перенаправляє користувача на іншу, вже вражену вірусом сторінку, що і призводить до зараження комп’ютера. Вірус дуже швидко також поширюється за допомогою змінних носіїв інформації (флешки, диски) та при користуванні папками з вільним доступом.

Дія вірусу полягає у викраденні персональної інформації про користувача та її пересилання до віддаленого комп’ютера, після чого він від імені цього користувача здатен вражати інших користувачів.
Вірус HTML/Iframe.B не один діючий в Україні. З початку року активно проявляють себе також інші програми викрадання персональної інформації, зокрема INF/Autorun, та добре відома Win32/Conficker.

Як і раніше, найпопулярнішим вірусом у світі є Win32/PSW.OnLineGames, призначення якого полягає у крадіжці інформації про облікові записи онлайн ігор. Поширені також віруси, здатні модифіковані файли SCR та EXE і нейтралізувати антивірусні програми.

— – —

Не знаете, что подарить своей жене ? Приобретите для нее формочки для мыла. Это будет и оригинально и полезно.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Ще один вірус у УАнеті"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette