• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Samsung готує до массового виробництва гнучкі дисплеї

 

У наростаючій боротьбі на ринках смартфонів і планшетів компанія Samsung все більше уваги приділяє технології гнучких дисплеїв. У таких дисплеях замість традиційного скла використовується пластик. Крім гнучкості цей матеріал також забезпечує і більш високу міцність і надійність. Таким чином, за рахунок масового виробництва і впровадження гнучких дисплеїв Samsung зможе створювати більш легкі та міцні мобільні пристрої.
Як повідомляє The Wall Street Journal, підрозділ Samsung Display перейшов в останню фазу розробки гнучких дисплеїв для мобільних пристроїв. Прототипи таких дисплеїв вже демонструвалися раніше як самою компанією Samsung, так і іншими гравцями ринку. Однак зараз йдеться про підготовку до початку масового виробництва цих пристроїв.

Очікується, що реліз комерційних зразків відбудеться в першій половині 2013 року. Samsung планує стати першою компанією, що освоїла масове виробництво гнучких дисплеїв. Разом з тим, поки не повідомляється, коли на ринку з’являться перші комерційні пристрої, оснащені гнучкими дисплеями. Також компанія Samsung відмовилася коментувати інформацію про обсяги інвестицій в розробку цієї технології.

Гнучкі дисплеї Samsung засновані на технології OLED (Organic Light-Emitting Diode – органічний світловипромінювальний діод). Однак замість скла в них застосовується пластик або металева фольга. За рахунок цього забезпечується гнучкість, зниження маси готового виробу і підвищення його міцності.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Samsung готує до массового виробництва гнучкі дисплеї"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette