• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

«Розумні» телевізори набирають свою популярність

Компанія NPD In-Stat опрацювала свій прогноз на майбутнє, в якому так звані «розумні» телевізори, що мають можливість підключення до Інтернету, будуть все більш популярними. На сьогоднішній день жителі США придбали вже більше 25 мільйонів таких телевізорів, але тільки в половині з них використовується ця унікальна функція.

Розробники компанії NPD In-Stat планують протягом наступних чотирьох випустити ще близько 100 мільйонів даних пристроїв. Тепер велика частина європейців і американців почнуть використовувати тільки такі телевізори. Але, тим не менш, для огляду відео ще довгий час будуть переважно використовуватися комп’ютери.

З недавнього часу в ЗМІ з’явилася інформація, що компанія Apple також планує випускати свої «розумні» телевізори. Можливо, вже ведеться робота над створенням пристрою, який на вигляд буде як величезний планшет iPad з вбудованими телевізійними функціями. Подібні пристрої моментально створять революцію в телеіндустрії, оскільки користувачі отримають моментальний доступ до Інтернету і зможуть завантажувати фільми і музику безпосередньо на телевізор. Крім цього в нових моделях почнуть з’являтися голосове функції і відображення екранної клавіатури.

— – —

Если вы хотите прожить долгую жизнь и в глубокой старости чувствовать себя отлично, то вам уже сейчас нужна профилактика инфаркта миокарда. Вы же не хотите чтобы ваши дети и внуки росли без вас, вставали сами на ноги и справлялись с жизненными трудностями без вас. Берегите себя от инфаркта миокарда и других болезней и вы еще долго сможете радовать своих близких.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

А хіба AppleTV то не один з таких розумних телевізорів?

Напевно ці крутіше будуть за епловські. Я хз, новина не моя =)

Залишити коментар, або два до запису "«Розумні» телевізори набирають свою популярність"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette