• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Розшукуються райтери

Доброго дня усім читачам мого блогу. У зв’язку із моєю “новою роботою” у мене зовсім не залишається вільного часу для наповнення контентом деяких з моїх блогів у повному обсязі. Тому я вирішив запропонувати це зробити вам. Звісно не безкоштовно  Wink Про ціни, які я пропоную, читайте нижче. Одразу скажу: вони не високі, але й робота не важка. З нею зможе справитися будь-який школяр, що добре володіє українською та російською мовами і пише без помилок.

В чому полягає робота:

Потрібно буде робити рерайт (Що таке рерайт) новин ІТ тематики, ігрової тематики. Також пропоную роботу тим, кому 18+ і він зможе працювати із еротичними картинками та писати такі ж тексти.

Рерайт новин із ІТ тематики та новин з простору UA-нету потрібно буде робити на українській мові. Кожну новину робити розміром 500-750 символів. По можливості підбирати 1 ключову фразу (низько частотну, яку шукають від 50 до 500 разів на місяць) і робити хоча б по два її прямих входження. Їх я буду публікувати у рубриці UA новини. Тобто, ви уже зараз можете подивитись у якому форматі написані новини. Картинка + глибокий рерайт + посилання на першоджерело.

Рерайт новин ігрової тематики потрібен на російській мові. Формат такий самий: 500-700 символів + картинка + посилання на першоджерело. Матеріал шукати дуже просто – пошукові системи до ваших послуг.

Ціна за рерайт: 1000 символів = 0.5$

Тобто за рерайт 1-ї новини ви зможете заробити 25-35 ¢.

На перший погляд ціна не дуже висока, але давайте обміняємо буржуйський долар на нашу рідну гривню: 0.30 х 8 =2,4 грн

Як на мене, то студенту, чи школяру не завадить 5 гривень зароблені менше, як за годину. Саме за такий час я робив 2 рерайти новин.

Усі написанні новини та статті потрібно буде узгоджувати зі мною перед попередньою публікацію. Поки що я сам буду публікувати пости. Згодом, коли ви наберете довіру, нагороджу вас авторством на блозі, для якого будете писати новини.

Для тих, хто хоче писати пости з картинками на еротичні блоги інформація лише через пошту, або icq. Контактна інформація.

Ті, хто вважає ціну замалою можете залишати свої думки у коментарях. Прошу не писати мені прохання про збільшення оплати за рерайт. Це адекватна ціна за просту роботу, яка під силу будь-кому.

На десерт відео про самого швидкого голкіпера у світі. Навіть не віриться – Супер Мен якийсь =)

— Постові —

Багато чого цікавого ви зможете знайти у Інтернет хаті.

Соціальна мережа Facebook сьогодні анонсувала свої останні розробки в мобільній сфері.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Щось я не зрозумів арифметики – ціна 1000 символів = 0.5$, а потім фраза “ви зможете заробити 25-35 ¢.” – це як?Big Smile))

p.s. ти в сумарній ціні кому не там поставив? Smile

Там долари, а там центи.

На мій погляд, також варто вказати який потрібен процент унікальності рерайтингу та об’єми роботи, тобто скільки таких новин потрібно писати в день. Якщо непотрібно високої унікальності та 10-15 новин на день то школяр і за 50 центів може їх наклепати. Але за нормальний рерайт потрібно платити від 1 долара за 1000 символів в залежності від складності тексту та кількості ключовиків.

Я ж написав, що потрібно по 1-й ключовій фразі.
З об’ємом поки що не визначився. Думаю 2-3 новини. Можливо, згодом буде більше.
Про якість рерайту я також написав:
“Картинка + глибокий рерайт + посилання на першоджерело.”
Глибокий рерайт і означає, що потрібно якомога краще унікалізувати новину.

Я взагалі не бачу великої різниці між тим копірайтом, який зараз пропонується на ринку і хорошим рерайтом.
Ціна 50 центів за кіло це не мало. Я зустрічав ціну п’ять разів меншу. Але такого УГ мені не потрібно.

Сумніваюсь, що з оплатою півбакса за 1к символів без пробілів з вимогою глибокого рерайту ти знайдеш когось окрім школярів)

ААААААААААААААааааааааааа недогледів Smile

<< Ціна 50 центів за кіло це не мало. Я зустрічав ціну п’ять разів меншу.

Тут дозволь не погодитись з тобою. Виходить так – потрібно знайти якусь цікаву новину, перечитати та записати своїми словами, завантажити готовий текст у програмку для визначення проценту унікальності або скористатись перевіркою онлайн, якщо процент менше 90, допрацювати. Потім переглянути статистику запитів у Яндексі чи Гуглі та визначити низькочастотний ключовик, який шукали від 50 до 500 разів. Далі потрібно знайти картинку по темі новини. Ну а потім отримати своїх 25-30 центів. На мій погляд така робота коштує дорожче.

Стосовно цін на біржах – то згоден, буває що пропонують писати 1к символів копірайтингу і за 15-20 центів, але я не розумію хто і для чого береться виконувати ту роботу.

Новини шукати дуже і дуже просто. особливо, якщо ти вже колись робив таку операцію.

Ну 90% унікальності це вже буде взагалі супер. (Перевірка виконується за 30 сек)

Знайти ключову фразу НЧ, відштовхуєчись від майбутнього рерайту теж не важко. (1-2 хв. максимум)

Картинка, то є не обов’язковим. А якщо і вставляти, то на її пошук піде рівно 10 сек. Вставляєш ключову фразу у яндекс чи гугл імейдж і вуаля: з перших 5-ти картинок точно є тематична.

З приводу ціни я вже писав: “Це адекватна ціна за просту роботу, яка під силу будь-кому.”

А на біржах беруться за все і навіть безкоштовно – за відклик. Але я хочу знайти працівника з України (підтримує своє рідне) і отримати нормальну роботу.

Не критикуватиму, просто хочу побажати удачі у пошуках. Свого часу шукав рерайтера\копірайнера\перекладача, готовий був платити значно більше. А в результаті зробив усе сам.
І не тому, що ціна замала, просто за таку ціну толковий спеціаліст працювати не буде (це навіть не “за їжу”), а школярі, яким 5 гривень на пиво, нормально не напишуть, імхо.

ЗІ
На правах реклами: якщо когось зацікавить така пропозиція, то і до мене зверніться ще – буде других 5 гривень на фісташки до пиваWink

Дякую. Поки що знайшлась одна хороша людина. Побачимо, як спрацюємося.

Шось би написав таке цікаве за гроші,сам таким займався для блогу жж,але за гроші робив би це цікавіше.Може для початку якось надіслати,чи як оцей рерайт?

Так можете надіслати приклади своїх робіт.
Через цю форум http://akhe.info/zvyazok/

Дайте текст для рерайту.

Якщо ще потрібен рерайтер відпишіть на електронну скриньку vadim_doom@ukr.net

Якщо пропозиція ще актуальна, то мені цікаво спробувати.

Якщо вакансія ще актуальна, пишіть на пошту, мені теж цікаво спробувати.

Привіт, якщо ще потрібен рерайтер напишіть мені, хочеться спробувати та грошей підзаробити.

Здрастуйте, якщо вакансія ще якимось дивом актуальна, пишіть мені на електронку.Ну дуже вже хочеться писати!

Цікавить робота в інтернеті. Хотіла б спробувати. Освіта вища педагогічна.

Залишити коментар, або два до запису "Розшукуються райтери"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette