• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Розкрутка сайтів

Привіт усім. Сьогодні в ході мого міні-експерименту по написанні посту щодня, публікую свої роздуми про розкрутку сайтів.

Я маю кілька своїх невеличких проектів і займаюсь просуванням сайтів у пошукових системах. Мета проста – отримання відвідувачів, яким буде цікава та чи інша тематика. А як відомо, цільових відвідувачів можна конвертувати у замовників послуг, або просто у тих, хто буде переглядати рекламу на вашому сайті, а ви за це отримуватиме копійчину на свій інтернет рахунок.

Я кожного дня переконуюсь в тому, що розкруткою сайтів займаються усі кому не лінь. Комусь це вдається, а хтось не розуміє чому його дії не приносять бажаного ефекту.

Деякі навіть вимагають за такі вміння грошової винагороди. Це і не дивно, адже за словом розкрутка чи просування сайтів ховається ціла низка операцій, які потрібно здійснити для успішного ранжування сайту у видачі пошукових систем:

  • По перше потрібно вміти робити сайт “легким”, а як наслідок швидко доступним;
  • Вміти за допомогою внутрішніх сторінок просувати рубрики сайту та головну сторінку;
  • Мати поняття про юзабіліті та функціональність сайту;
  • Знати, яким повинен бути дизайн, аби не відлякувати відвідувачів, а навпаки затримати їх та непомітно змусити зробити замовлення чи покупку;
  • Розуміти, що важлива не тільки кількість зовнішніх посилань, а й правильно підібраний контент на сайті та внутрішня перелінковка;
  • Мати поняття про механізм роботи пошукових систем;
  • Розкрутка сайтів – це ціла наука, яку вивчити за кілька дів чи тижнів не реально.

Дехто вважає, що можна займатись просуванням сайтів лише за допомогою зовнішніх посилань. Але вони навіть не розуміють, як повинні виглядати такі посилання. Справжню силу мають посилання рекомендаційного характеру, проставлені з тематичних ресурсів високої якості.

Дуже дієвим способом для розкрутки сайтів є соціальні мережі та блогосфера. Немає кращого способу для отримання великої кількості безкоштовного трафіку, аніж зацікавлені юзери з соціальних мереж (Вконтакте, Фейсбук, Однокласники) або юрба просунутих користувачів, що зачитуються блогами (не важливо стенделон блогами чи на безкоштовних платформах).

Варто вам написати гарячу новину чи супер цікаву та корисну статтю і запустити механізм розповсюдження в соціальних мережах, як ви отримаєте десятки, сотні, а в окремих випадках тисячі лайків, ретвітів та вподобань, що в свою чергу потягне за собою шалену відвідуваність вашого ресурсу.

Для цього потрібно або мати кілька дуже популярних людей у соц мережах, або купити їхні дописи та ретвіти. Але все одно, якщо стаття не буде актуальною, то шлейф вподобань не буде дуже великим. І зворотні посилання отриманні з соціальних мереж будуть мати незначну вагу.

На кінець скажу, що справжньою і дієвою розкруткою сайтів займаються професіонали і беруть за це серйозні гроші. Та хто заважає вам стати цими професіоналами? Вони ж також колись починали з просування своїх сайтів власноруч і тільки після цього брались за клієнтські проекти. Бажаю вам удачі в ваших починаннях.

Десертне відео дивитись тільки тим, у кого сильні нерви!

— – —

Если бы вы только знали на сколько дорого обходится содержать кондиционеры Киевского метрополитена. Другое дело если вы покупаете крндиционер себе домой и наслаждаетесь прохладой летом и теплом зимой. Покупка кондиционера – это всегда праздник. Я пообещал своей жене, что на следующее лето мы тоже обзаведемся кондиционером.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

складненько просувати сайти на маленький бюджет Smile от якби мати стартовий капітал і вкласти в проект – швидше б окупилось

Можна і без вкладень просувати, головне щодня писати прооптимізовані статті.

Зняв слова з моїх вуст. Можна і без вкладень. Але це не так просто як здається.

Соціальні мережі це дійсно великий шанс для отримання трафіку. Але для цього потрібно також працювати, якщо все робити самому.

Класне відеоSmile
Розкручувати можна безкоштовно за допомогою обміну постовими чи статтями.

Залишити коментар, або два до запису "Розкрутка сайтів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette