• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Роби те що хочеш

В житті наступають такі моменти коли ти себе запитуєш: “А чи правильно я все роблю? А чи туди я йду і чи те я роблю?”. Я такі моменти у своєму житті називаю кризою, або просто глюками. Такий час швидко проходить, коли я задаюсь новими цілями та ставлю перед собою нові цінності і розумію для чого я живу і для чого та заради кого я працюю.

Останнім часом я все більше став розуміти, що життя у мене одне і потрібно прожити його не просто гідно, але й цікаво. Хочеться під кінець згадати яскраві моменти і щоб їх було багато. Дуже багато!

Сумно та монотонно проживати життя – це просто тупо. Сама природа, сам всесвіт дали нам такий шанс – побути в шкурі та обліку людини та пізнати цей світ саме цими очима, саме в цьому тілі. Я не розумію навіщо постійно собі в чомусь відмовляти, або відкладати на потім. Життя – штука коротка. Сьогодні ти ще молодий та ганяєш за дівками, завтра ти вже дорослий чоловік у якого купа турбот та розваг, а через короткий проміжок часу ти уже дідусь, що сидить на лавці та згадує, як колись було класно (Якщо є що згадати).

Я не кажу що потрібно жити тільки сьогоднішнім днем, не задумуючись про завтра, або не будуючи планів на місяць, рік… Просто потрібно зрозуміти – сьогодні є тільки зараз і не варто втрачати жодного моменту та ситуації, аби зробити те, що хочеш саме ти! Не варто чекати другого шансу, або іншого також дня – його більше не буде. Варто діяти прямо тут і прямо зараз:

Хочеш скупатися у снігу – купайся! Не зважай на те, що є примарний шанс того, що ти захворієш. В момент ейфорії твій організм набагато швидше адаптується до будь-якої ситуації та до будь-якого клімату.

Хочеш познайомитись із дівчиною, яка тобі сподобалась – знайомся, навіть якщо ти боїшся! Завтра такого шансу може не бути. Можливо це твоя доля, а ти просто злякався, що вона тебе пошле куди подалі.

Хочеш стрибнути з парашутом чи з банджі – зроби це зараз. Але не забудь застрахувати своє життя.

Хочеш відпочити чи просто побувати у місцях про які ти мріяв, багато чув та бачив на фото? Не чекай завтра – стрибай у авто, автобус, потяг і вперед – ти будеш здивований як все просто та як класно втілювати у життя свої мрії.

Пам’ятай, ти можеш усе і можеш зробити це зараз, сьогодні. Не відкладай на потім те, що ти хочеш зробити зараз!

Давайте разом будемо йти по життю з девізом – “Роби те що хочеш!”.

— – —

Любому бизнесу важно знать что груз, предназначенный для них привезут целым и вовремя. Поэтому заказывать грузоперевозки стоит только у профессионалов этого дела. Не доверяйте ценное в руки новичков.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Хочеш познайомитись із дівчиною, яка тобі сподобалась – знайомся, навіть якщо ти боїшся! Завтра такого шансу може не бути. Можливо це твоя доля, а ти просто злякався, що вона тебе пошле куди подалі.

Правильно – не проверишь, не узнаешь Smile

Я так із дружиною познайомився.
Ну а перед цим ще з кількома гарними дівчатками. Насправді, дівчата хочуть щоб до них підходили нахабні хлопчаки і проявляли увагу.

ну, может, и не очень наглые, но 100% не скромники-тихони

Не можу я робити те, що хочу, бо зараз важко знайти у продажу стільки динаміту Frown

Що ти там зібрався таке підривати? ВР? Cool

Якби ж то…

Гарно написано…дякую за те що я це знайшла та прочитала)

Залишити коментар, або два до запису "Роби те що хочеш"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette