• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Роботи-плавці подолали рекордну відстань

Роботи-“поплавки” Wave Gliders за чотири місяці автономного плавання подолали відстань в 6000 кілометрів, тим самим встановивши світовий рекорд дальності серед апаратів свого класу. Про це повідомляється в прес-релізі компанії LiquidRobotics, виробника роботів. Wave Gliders здійснюють плавання по Тихому океану. В “запливі” беруть участь чотири робота. Вони стартували з Сан-Франциско 17 листопада 2011, а кінцевими точками їхньої подорожі є Австралія і Японія.

На даний момент роботи добралися до Гавайських островів. Першу частину шляху вони подолали разом, але далі вони розділяться: перша пара попрямує до Японії, а друга в Австралію. Приблизна відстань по прямій між Сан-Франциско і Гаваями складає 3700 кілометрів. Представники Liquid Robotics уточнили, що по дорозі роботи потрапили в шторм з хвилями восьмиметрової висоти, а також зіткнулися з сильним океанським течією.Кожен робот складається з двох елементів: дошки-“поплавка”, яка знаходиться на поверхні океану, і підводної частини з пластинами-рулями. Обидва елементи з’єднані кабелем. Поплавок приводять у рух океанські хвилі, а пластини відповідають за напрямок руху.

Всі Wave Gliders обладнані модулем GPS і датчиками, за допомогою яких вони збирають інформацію про температуру і склад океанської води, атмосферному тиску, висоті хвиль, напрямку вітру і так далі. Ці дані вони відсилають дослідникам. Датчики живляться від сонячних батарей, які закріплені на “поплавці”. Liquid Robotics заявляє, що вся зібрана роботами інформація буде розміщена в загальному доступі. Спостерігати за переміщеннями Wave Gliders можна в програмі Google Earth.

— – —

Діагности та ремонт ноутбуків будь-якої складності це те що вам потрібно, коли ваш помічник у роботі та розвагах вийшов з ладу. Наразі гарантійний ремонт ноутбуків це шлях до одужання вашого товариша. Виконуйте ремонт ноутбуків лише у спеціалізованих точках ремонту – ви ж не хочете побачити ваш ноутбук працездатним останій раз?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Роботи-плавці подолали рекордну відстань"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette