• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Робота в інтернеті

Привіт усім та кожному. Сьогодні ми поговоримо про роботу в інтернеті. Розглянемо кілька її різновидів та порівняємо такий вид діяльності із звичайною роботою.

Робота в інтернеті – це будь-яка робота, що виконується повністю, або частково, за допомогою використання глобальної мережі інтернет. Але ми не будемо брати до у ваги роботу тих, хто працює в офісах та переглядає ціни у інтернет-магазинах, аби звіритись із прайсом своєї продукції. Сьогодні мова піде саме про фрілансерів – тих, для кого робота в інтернеті стала головним або основним джерелом прибутку.

Не думайте, що для прибуткової роботи в інтернеті достатньо мати комп’ютер, ноутбук (чи інший пристрій із виходом в інтернет) та безлімітне підключення до мережі, потрібно мати велике бажання вчитися та працювати. Без розуміння того, якими саме механізмами відбуватиметься наповнення вашого гаманця, ви нічого не досягнете.

Вам потрібно з самого початку зрозуміти, яким шляхом ви хочете піти:

  1. Заробляти на наданні послуг – активний заробіток. (Створення контенту, створення сайтів, дизайн, і т.д.)
  2. Заробляти на своїй сітці сайтів – пасивний та активний заробіток. (Заробіток на рекламі та партнерських програмах.)

Першим способом можуть заробляти ті, хто мають якісь навички чи таланти. Адже для створення дійсно якісного дизайну, або написанню аналітичної статті, що буде цікавою тисячам читачів, потрібно бути обдарованою людиною та знати хоча б ази у тій чи інший сфері. Тому така робота підходить далеко не усім.

Робота в інтернеті може стати прибутковою справою для тих, хто може швидко та якісно виконати замовлення – лише такі люди зможуть створити собі імідж та з часом заробляти у рази більше. Ті, хто робить роботу на швидкоруч, приречений на виконання однієї й тієї ж роботи за ті самі гроші. Підняти планку їм буде дуже важко.

Зважаючи на свій власний досвід, можу сказати, що пасивний заробіток на створених власноруч сайтах набагато кращий, аніж постійне виконання чужих замовлень. Та перед тим, як вийти на пасивний заробіток у інтернеті, вам доведеться чимало попрацювати. Хтось може створити собі пасивний прибуток за кілька місяців, хтось за рік, а комусь це взагалі не під силу.

Перед тим як починати роботу в інтернеті, замінюючи або нею роботу в оффлайні, потрібно зважити усі за та проти. Зважте на те, що прибуток не буде стабільним і залежатиме від ряду факторів. Якщо раніше ви отримували фіксовану зарплатню, то в інтернеті ви будете заробляти рівно стільки ж, скільки витратите часу та сил. Вам варто запастись терпінням – адже при роботі в інтернеті на вас чекає багато несподіванок та розчарувань.

Одразу пораджу вам не шукати у пошукових системах фразу “Робота в інтернеті” – там лише оголошення, за якими приховуються лохотрони. Будьте обачними та шукайте роботу через друзів та знайомих.

Плюси роботи в інтернеті над звичайною роботою в оффлайні очевидні. Деякі з них я описав у цьому пості. Ви отримуєте повний доступ до керування власним часом. Працюючи в інтернеті ви сам собі начальник, бухгалтер та працівник. Головне не забуватись про організацію та концентрацію.

Звичайно існує доволі багато недоліків у такому виді діяльності, та якщо ви прагнете розвиватись у цьому напрямку та отримувати прибуток саме від інтернет діяльності, то вас нічого не повинно стримувати. Йдіть до своєї мети – працюйте в інтернеті та отримуйте від цього задоволення.

На десерт відео про те. яка могла б бути у вас пенсія, якби ви відкладали щомісяця по 300 гривень у банк:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Так дійсно працювати в Інтернеті цікаво та і не просто. Мені здається, що навіть важче ніж в оф-лайні. Хоча усім бажаю спробувати і зробити свій вибір і не шукати халяви її тут не має.

Важче однозначно. Потрібні 2 дуже важливі риси: постійність і послідовність… які на звичайній роботі не мають такого значення…

Враховуючи нинішню ситуацію в країні не важко передбачити, що, ймовірно, нас усіх чекає криза і безгрошів’я (нестача коштів в бюджеті). В такій ситуації нам можуть допомогти електронні гроші (віртуальні) які знаходитимуться у електронних гаманцях і ми зможемо купувати товар по Інтернету за ці гроші, оплачувати комунальні послуги, поповнювати телефони, домашній інтернет і.т.п. Їх можна виводити на свої карточки будь-якого банку.
Зразу ж скажу, що «без труда не вытяниш рыбку из пруда», це означає, що непідготовленій людині буде лячно починати таку роботу, але якщо вже «прижме», то варто потратити годинку і розібратися у тому, що вам пропонується. Тоді ви зрозумієте, що це найпростіша робота, яку можна виконувати дома, за компом і отримувати реальні гроші.

На мою думку робота в інтернеті-це дуже добре. Тому, що при роботі в інтернеті не потрібно нікуди ходитию.
І взагалі я повністю погоджуюсь з вашою думкою, яку я прочитав у цій статті!

Як сказав Білл Гейтс “В майбутньому на ринку залишаться два види компаній, ті що в інтернет і ті що вийшли з бізнесу”

З кожним днем ці слова набувають все більшого значення. Уже зарас тисячі людей працюють та ведуть свій бізнес безпосередньо в інтернеті. Гарно написана стаття, так тримати!

Головна перевага про те, що робота в інтернеті дає свободу (сам планую все: що, як, коли і скільки), сам собі керівник є і головною проблемою. Щобуспішно працювати фрілансером потрібна сталева самоконцентрація і тайм-менеджмент. І іншому разі лінь і серфінг по сайтах пошублять всі начинання. Cool

Так, само-концентрація та відсутність ліні можуть бути притаманні далеко не кожній людині.
А фактори, що постійно відволікають увагу будуть завжди.

Я би сказав: відсутність ліні і вроджена самоконцентрація притаманна одиницям Smile І тому, коли така людина починає працювати “на себе”, робота зупиняється або йде неналежним чином… Тому і дуже багато людей, які не навчилися тайм-менедженту мусять працювати “на дядю” і кажуть, що їм так кразе (хоча в душі розуміють, що це далеко не так)… Особливо, якщо це фрілансерство через інтернет і де набагато більше відволікаючих чинників…

Залишити коментар, або два до запису "Робота в інтернеті"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette