• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Рекламою нової PlayStation займеться зірка Playboy

Отличный и довольно недорогой хостинг сайтов найти сложно, но можно. Старайтесь совмещать цену на услуги хостера с качеством предлагаемых услуг, по размещению БД ваших сайтов.

Використання красивих дівчат для просування продукції та ідей – не новинка. І все частіше до даного способу вдаються і представники Hi-Tech-індустрії. Так, відповідно до інформації, наданої Forbes, маркетологи компанії Sony прийняли рішення привернути увагу користувачів до PlayStationVita, заручившись підтримкою зірки журналу Playboy ДжоГарсії (JoGarcia), що отримала в 2008 році звання CyberGirl. Саме вона найближчим часом стане обличчям розпочатої рекламної кампанії. Очікується, що вона зробить японську «іграшку» дуже популярною. Дана новина дуже цікава і яскраво контрастує з спробами росіян заборонити PlayStationVita.

Даючи інтерв’ю журналістам з Forbes, JoGarcia поділилася своїми думками що до нової портативної консолі і мобільних ігор в цілому. На її думку, справжній геймер не стане навіть пробувати грати на планшеті. Щоб підтвердити свої слова, вона запропонувала звернути увагу на успіх консолей Nintendo DS, які навіть обігнали по продажах PSP. Хоча при цьому PlayStation залишає Nintendo далеко позаду і по зручності управління, і по графіку, і за іншими параметрами.

CyberGirl впевнена, що майбутнє за компанією і продукцією Sony, і почнеться воно вже з PlayStationVita. При цьому вона відзначає не тільки технічні переваги пристрою, але і той факт, що він значно дешевше багатьох аналогічних гаджетів. Залишається тільки з насолодою чекати, який ефект отримає компанія від залучення ГарсіїДжо для просування продукту, адже подібні ходи досить часто роблять і інші компанії, і не завжди успішно.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Рекламою нової PlayStation займеться зірка Playboy"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette