• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Рекламні пости

Привіт усім. Сьогодні субота, а я все ще продовжую публікувати пост щодня. Мені це навіть подобається. Поки результат незначний, але працюю на перспективу. Думаю, якщо продовжувати у такому темпі місяців з 5-6, то можна вийти на серйозну відвідуваність.

Менше з тим… Сьогодні поговоримо про рекламні пости у блогах. Про їх вартість та доцільність і результативність.

Час від часу я отримую пропозиції від рекламодавців розмістити на своїх блогах рекламні пости. Зазвичай є 2 варіанти розміщення рекламних постів: коли рекламодавець сам дає прес-реліз (свій текст), або блогер пише рекламний пост сам.

Ціну рекламного посту визначає блогер. Тут усе залежить від пошукових показників, популярності та авторитетності блогера, та звісно його самооцінка.

Коли блогер пише рекламний пост сам, він може залишати свої відгуки у позитивному руслі, або негативному. Все залежить від домовленості з рекламодавцем та знову ж таки від позиції блогера. Популярний блогер, який цінує свій блог та свою аудиторію одразу попереджує рекламодавця про те, що він пише правду про рекламний продукт чи послугу і вказує у блозі, що пост рекламний.

Кількість рекламних постах у блогах мене іноді дивує. Я кажу про ті випадки, коли на головну блога виводиться 5 дописів і 2-3 з них є рекламними. При чому автор не вказує, що ці пости проплачені. Я розумію, що всі хочуть заробляти гроші в інтернеті на своїх блогах, але у всьому потрібно мати міру.

Яка користь блогеру від рекламних постів:

Звичайно це прибуток. Особливо класно для блогера є варіант, коли рекламодавець надає свій текст і веб-майстру залишається лише скопіювати його і забрати гроші за рекламний пост. Мінімум дій – максимум віддача.

Яка користь рекламодавцям від такої реклами в блогах:

Якщо потрібно швидко поширити інтернетом якусь новину про конкурс чи платну послугу, то рекламні пости у блогах – це найкращий та не над-то дорогий метод. який гріх не використати. Якщо потрібно зробити швидку та позитивну рекламу якогось нового сервісу, сайту чи навіть піраміди – рекламодавці також “йдуть до блогерів”.

Де шукати рекламодавців для свого блогу:

Тематичні форуми та сайти, схожої до вашого блогу тематики. З форумами я думаю все зрозуміло – там є спеціальні рубрики де ви піарите свій блог, або де рекламодавці самі шукають блоги для реклами. На суміжних до вашого блогах та сайтах ви можете знайти рекламні пости і зв’язатись із замовниками на пряму.

Хоча на сторінці свого блогу “Реклама на блозі” я не вказав, що готовий розміщувати рекламні пости, але час від часу погоджуюсь. За більше ніж рік блогінгу я розмістив усього 3 рекламні пости. При чому один за просто так. Тому для мене рекламні пости не є видом серйозного прибутку, але й блог наразі перебуває не на піку.

Бажаю вам розвивати ваші проекти і завжди попереджувати читачів про рекламу на вашому блозі. І не важливо постові це чи рекламні пости.

На десерт відео кота Кєши, що любить купатись. от би і мій так в раковині мився =)

Приєднуйтесь до нової групи у Facebook – Український дайджест блогосфери. Спробуйте ефект від анонсу ваших постів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Мені ще не траплялись замовлення на пости. Smile
Але це дійсно швидкий спосіб поширити інформацію. Yes

Мені найбільше подобається наступний формат реклами: зацікавлена сторона надає блогеру якийсь товар\послугу за відгук. Блогер цей вдгук пише, причому не оди складає, а конструктивно.
Таким чином зацікавлена сторона зацікавлена (отакий от каламбур) у тому, аби надати послугу максимально якісно, а блогер якщо задоволений о і відгук напише лояльний.
Наразі домовляюся з кількома людьми про таку рекламу Smile

Цікаво буде побачити результат.
Мій брат, та й власне я сам, також хоті ли б заробляти саме таким методом. Отримав наприклад на кілька днів авто напрокат – написав відгук. отримав і задоволення і читачів.

Проблема у тому, що у тому разі, коли текст надається готовий, там відчутно, що писала інша людина. Як варіант адмін сайту може підігнати текст під себе. Якщо це не СДЛ, то питання взагалі знімається.

Залишити коментар, або два до запису "Рекламні пости"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette