• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Реєстрація та перепродаж популярних доменів – новий вид бізнесу в інтернеті

З постійним розвитком Всесвітньої мережі все більшої актуальності набувають «красиві» доменні імена або кажучи більш звичною мовою, імена сайтів. Враховуючи те, що загальна кількість сайтів зараз наближається вже до 200 000 000, підібрати гарне, коротке і вільне доменне ім’я стає все важче і важче, і тому зареєструвати домен з коротким або популярним назвою зараз стало дуже складно. У зв’язку з цим утворився ринок продажу доменних імен. В нього входять і ті компанії, які надають послуги з реєстрації доменних імен, і ті, які займаються вторинної продажем доменів в чистому вигляді. Також сюди входять і компанії, які розміщують рекламу в мережі на зареєстрованих сайтах, хостингові сервіси, правові і юридичні організації і так далі.

Можливо, когось це шокує, але 30% сайтів у Всесвітній павутині взагалі не містять інформацію. Вони існують виключно для реалізації рекламних посилань. Наприклад, вважається, що дуже багато фірм бажали б мати свій сайт на business.com. Ось тому цей домен і був проданий за 360 000 000 доларів США. Сьогодні, комерційної цінністю володіють всі домени в gTLD і частина в ccTLD зонах (до їх числа належить і. Ru), які співзвучні з загальнопоширеними іменниками англійської мови однини, а також доменні імена, що складаються не більш, ніж з трьох цифр або букв. Крім того, в зоні .com, після того як у вільній реєстрації закінчилися трьохбуквені домени, комерційну цінність представляють також домени, які складаються з чотирьох букв.

У більш ранні часи розвитку Інтернету, система доменних імен була просто більш зручною формою адресації, яка легше запам’ятовується. В результаті розвитку системи WWW, а також завдяки вкладенню великих коштів у розвиток мережевого бізнесу, доменні імена стали представляти істотну цінність. Як і всяке інше майно, виникла потреба в їх правовому регулюванні.У ряді країн пройшло ряд судових процесів, в яких предметом спору було доменне ім’я. В деяких доменних зонах, спори про правообладания доменним ім’ям вирішуються не тільки в судовому порядку, але також і за процедурою UDRP, (своєрідний третейський суд).

— – —

Читайте не только мировые новости, но и всяческие украинские объявления. Украина – страна богатая на происшествия и на знаменитых личностей, так что новостей на украинском языке море. Также можно посмотреть на то, сколько интересных объявлений оставляют украинские интернет пользователи.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Реєстрація та перепродаж популярних доменів – новий вид бізнесу в інтернеті"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette