• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Qiwi і «Яндекс» повністю розірвали відносини

З завтрашнього дня бажаючі оплатити послуги реклами в системі «Яндекс.Директ» більше не зможуть цього зробити. Справа в тому, що рекламна мережа ввела єдину систему оплати, орієнтовану на роботу з платіжною системою «Яндекс.Деньги». Варто зазначити, що про перехід на подібну схему роботи компанія Яндекс повідомляла в серпні поточного року. Термінальна система Qiwi відмовилася працювати через проміжну ланку, тому з 18 жовтня можливість платежів через Qiwi буде відключена. В Яндексі відзначають, що рекламодавців сповістили про відключення Qiwi ще на початку поточного місяця.

ПО думку фахівців, відбувається являє собою не що інше, як боротьбу двох платіжних систем. Навесні цього року ряд платіжних систем, виключаючи Webmoney і «Деньгі@Mail.ru», були виключені з числа підтримуваних. Серед них – «Яндекс.Деньги». Цікаво, що платіжна система Mail.ru була залишена з цілком зрозумілих міркувань – Mail.ru Group є власником більше 21% акцій термінальної системи. А ось Webmoney залишилася в числі партнерів з іншої причини – ця платіжна система пропонує дещо інший функціонал і не створює конкуренцію Qiwi.

Представники компанії Яндекс заявляють, що після виходу Qiwi з платіжної інфраструктури «Яндекс.Денег», користувачі зможуть поповнювати свої гаманці через більш ніж 150 партнерів, які пропонують послуги прямого поповнення рахунків «Яндекс.Деньги». Глава Qiwi Борис Кім, в свою чергу, заявив, що платежі на рахунок «Яндекс.Директ» не мають для системи особливої цінності, оскільки їх частка становить менше 1 відсотка від обороту коштів Qiwi-гаманця.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Qiwi і «Яндекс» повністю розірвали відносини"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette