• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Писати для себе чи на продаж?

Pisati dlya ...

Можна заробляти тут і зараз написанням текстів на замовлення, а можна писати статті на свої сайти і в перспективі, можливо, заробляти в рази більше. Тільки от питання – що краще: отримати винагороду одразу, чи чекати “можливого” заробітку? Вирішив підрахувати заробітки в обох випадках.

  • У першому випадку я буду звичайним копірайтером, що пише за звичайні 2 у.о. за кожну тисячу знаків без пробілів.

Часу у мене на заробляння в інтернеті не так багато – у мене є оффлайн робота, сім’я  обов’язки, бажання відпочити і т.д. Наприклад 3-4 години на добу я можу виділяти на писанину. Ну і у вихідні я хочу приділити максимум уваги своїм рідним та активному чи пасивному відпочинку. Що я зможу заробити в ідеалі:

Виділяємо час на пошук замовників та листування з ними. Потрібно буде узгодити багато нюансів такі як час до здачі, конкретика в статті, можливе вписування ключових фраз чи вставка картинок і гіперпосилань та інше. Також потрібен час на здачу роботи, допрацювання, виставляння рахунків та отримання переказів. Крім того потрібно налаштуватись на роботу, а це теж час. Нехай на все про все я витрачатиму годину.

Залишається 3 години на написання текстів. Якщо у мене буде вдосталь замовників (чого одразу не буває), то я можу писати усі 3 години підряд, а це як мінімум 6-7к адекватного тексту. Але виходячи з практики, скажу, що за 3 години буде купа відволікань та ступорів. Тому за 3 години реально видам аж 3-4к знаків. Повторюсь – це якщо є замовлення на таку кількість.

Виходить, що за один вечір я зароблю цілих 8 баксів! Юху!

Вже можна підрахувати, що за 20 робочих вечорів-ночей я підніму аж 160 вбитих єнотів. Це з усіма похибками.

  • Тепер розгляну 2-й варіант, коли я пишу на свій, або свої сайти:

Буду працювати ті ж 4 години та 5 днів на тиждень. Тут уже часу на пошук замовників та прояснення усіх нюансів ТЗ виділяти не потрібно. Але потрібно зауважити той момент, що час від часу потрібно займатись просуванням сайту чи сайтів. Тому одразу заберемо 2 дні із місяця на ці цілі.

За 4 години на свої сайти я напишу 5-6к символів, або 2 статті. Це якщо буде натхнення та настрій. За місяць із 18 робочих днів я напишу 36 статей, заточених під НЧ та СЧ запити, гарно перелінковані між собою. Але про заробітки мова ще не йде.

  • Ситуація через пів року:

1-й варіант: Пишу ще краще, але все дістало. Загалом зароблено приблизно 1к у.о.

2-й варіант: Писати дедалі цікавіше, бо роблю це для своїх проектів та на перспективу. Якщо писатиму лише на 1-н сайт, то на виході через пів року буду мати сайт із 216 статтями. Якщо все складеться без ексцесів, то на сайті вже буде трафік у розмірі 300-400 чоловік. Для автомобільної чи будівельно-ремонтної тематики – це дуже і дуже непоганий показник. У найгіршому випадку буде мінімум 100-ня трафіку.

Скільки коштує такий сайт, або скільки можна на ньому заробляти?

Я зараз активно переглядаю лоти на біржі http://www.telderi.ru/ і можу впевнено сказати, що такий сайт заберуть з руками і ногами за 30-35к рублів. Це мінімум. В хороших випадках лот піде за 60 кусків. А це вже 2000 доларів.

Чому така ціна? На трафіку 300-400 чоловік, можна заробляти близько 100 доларів на місяць лише на контексті. Цю суму множать на 12-24 (час окупності сайту). Ось вам і вартість сайту.

А якщо окрім звичайних внутрішніх посилань додати ще зовнішні (як покупні так і обмін), то легко можна наростити мінімальний ТИЦ та попасти в ГГЛ і РотаПост і цим збільшити вартість сайту.

Здається все зрозуміло – другий варіант краще. Але залишається питання: На що жити пів року? =)

Оптимальним варіантом залишається сумісництво обох варіантів. Писати на продаж та для себе. Все таки написання на перспективу рулить, але потрібно за щось просувати сайт.

Ви згодні з такою позицією?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

найкраще писати для себе, на свої 2-3 СДЛ з хорошою відвідуваністю, та ще щоразу створювати проект, розганяти та продавати )))

Це якщо вже є хороші СДЛ з відвідуваністю. А якщо таких ще немає?

Згідний з тобою що на початковому етапі найкраще поєднувати ці 2 види діяльності. Бо коли створюєш сайт, наповнюєш і розкручуєш сайт, то перших 3-4 (а деколи і півроку) немає відчутних доходів з сайту. В мене так було і не раз проходила думка кинути все це. І лише заробіток від написання статтей на продаж в ті нелегкі часи допоміг мені отримувати дохід і, відповідно, додаткову мотивацію продовжувати манімейкерську карєру. Зараз статтей на продаж майже не пишу (може 1-2 статті в місяць коли є натхнення)

Залишити коментар, або два до запису "Писати для себе чи на продаж?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette