• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Пусті запити

Я думав, що вже розказав про семантичне ядро та підбір ключів під категорії у минулому пості, але вирішив все таки детальніше поговорити про “пусті запити” та про конверсію.

Я ставлю собі задачу створити такий сайт, де більшість користувачів ще або до читання самої статті, замітки, інструкції, або після закінчення прочитання, пройдуть по релевантному та високооплачуваному рекламному контекстному оголошенню. Моя ціль 100%, але реалії зупиняють мої мрії на 5-10%.

Тобто, кожний десятий відвідувач повинен клікнути по рекламі і принести мені від 2-х, до 5-ти і більше рос. рублів. Себто 100 адекватних відвідувачі в сукупності повинні принести мінімум 30 руб. А коли я вийду на планку у 1к хостів, то хочу бачити прибуток мінімум у 10 у.о. на добу.

Цілі зрозумілі, але як вийти на такий прибуток? Все потрібно продумати ще до створення контенту, на етапі планування дизайну. Хоча я і буду брати шаблон, але оберу той, який найбільше спонукає до кліків по контекстним оголошенням. Крім того, немалу роль буде грати саме розміщення реклами і її вигляд. Привабливість, відповідність контенту та контрастність – ось головні принципи. Ну, само собою, ще будуть маленькі відступи від контенту та ротатор оголошень.

От тепер можна перейти до конверсії та пустих запитів:

Ну скажіть мені – невже людина, що перейшла по запиту “Сара Джесіка ПаркеР” буде клікати по рекламі паркетного салону? Навряд чи, адже вона просто переплутала літеру, шукаючи свого модного кумира.

А от ще запит “идея паркета” – це скоріше не запит, а якась брєдятіна. Людина сама не знає, що шукає.

“Лакировка паркета своими руками” теж не проконає. Людина шукає інструкцію, а не те де купити паркет.

А от запити типу “Цена дубового паркета” або “Где купить паркет в …” реально круті, бо люди зайшовши на сайт будуть шукати адреси та телефони магазинів. А я тут такий БАЦ! і розмістив рекламу там де потрібно і читач відразу пішов на магазин з контекстної реклами. Задоволені всі: відвідувач знайшов де купити паркетну дошку, магазин отримав покупця, а я профіт.

Тому буду ретельно підбирати що та в які категорії писати. Зроблю окрему категорію по містам, з адресами магазинів, а також зроблю категорії по маркам виробників паркетів, де будуть відклики і статті заточені під фразочки “купить паркет таркет” чи щось подібне.

Дехто скаже, що я просто хочу забрати трафік у інтернет магазинів і бути так званою “прокладкою”, або простіше кажучи перекупником чи спекулянтом – так воно і є, просто буду перепродувати не товар, а перенаправляти трафік. Це просто ще один спосіб робити гроші з повітря. Якщо сьогодні цього не зроблю я – завтра зробить інший.

Відкрию таємницю: насправді у мене є мегаплан – зробити цей сайт ультра популярним і потім напряму працювати із виробниками паркетної дошки. Знайду кількох виробників і буди лити на їх інтернет магазин, або на лендінгову сторінку трафік із сайту. Впевнений що такий профіт буде кращим за будь-яку контекстну рекламу.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Интересно пишешь – смотри многие срисуют как инструкцию и будут грабить бедных продавцов паркета, ламината и прочих металлопластиковых оконSmile

Я буду тільки радий. Конкуренція – хороша штука.
Головне щоб сайт не копіювали з голови до ніг. Це нікому вигоди не принесе.

Согласен. Хай хоть рерайтят, но с умом

“идея паркета” – мабуть малюнок для паркету людина вибирає. Нормальний запит. А контекст міг би допомогти визначитись.

Не думаю, що в контексті буде оголошення типу: “Лучшие рисунки на паркете” чи щось в такому стилі. Хоча, чим контекст не шуткує.

Залишити коментар, або два до запису "Пусті запити"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette