• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Протистояти активному зараженню вам допоможе Kaspersky Internet Security 2011

Давайте підтримувати вітчизняного виробника і дивитись 1+1 онлайн, а не російські канали.

Портал anti-malware.ru представив широкій громадськості цікаві дані: він протестував 19 антивірусних програм, створених різними виробникам, і виявив показники їх ефективності при лікуванні активних заражень. У тестуванні взяли участь 17 найскладніших і найнебезпечніших програм. Як показали результати – незаперечним переможцем «забігу» став Kaspersky Internet Security 2011, адже він продемонстрував не багато ні мало 100-відсоткове лікування всіх варіантів активного зараження. У той час як інші продукти, які брали участь у тестуванні, виявили та зупинили 40 відсотків атак, а то й зовсім не змогли протистояти активному зараженню.

Треба зауважити, що зараз відомо більше 35 тис. вірусів активного зараження. При цьому, звичайно ж, автори вірусів не переривають свої роботи ні на секунду – кожного дня з’являються нові цікаві способи протидії антивірусним програмам. З цієї причини можливість антивірусної програми своєчасно реагувати на загрози і припиняти активність вірусів є одними з найважливіших показників їх працездатності. Як повідомляють експерти, продукти Лабораторії Касперського виграють вже в тому, що дозволяють ефективно лікувати комп’ютер після потрапляння вірусу, і його розповсюдження.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Сьогодні на флешці КІС11 не побачив вірусяку Smile

Мені просто заплатили 1к у.о. за піар Каспера =)

Залишити коментар, або два до запису "Протистояти активному зараженню вам допоможе Kaspersky Internet Security 2011"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette