• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Протиріччя Samsung і Apple врегулює суд

Керівництво компаній Samsung і Apple проведуть бесіду про залагодження патентного протиріччя, яке почалося ще навесні 2011 року. Про це повідомляє Florian Muller, – професіонал по патентному праву, в блозі FOSS Patents. Два керівника зустрінуться в суді Сан-Франциско. В зустрічі приймуть участь і головні юристи компаній Samsung і Apple. Цікаво відмітити, що переговори будуть проходити безпосередньо з представником суду. Точна дата даної зустрічі досі не названа, але відомо, що вона відбудеться і найближчі два місяці.

Один з керівників повідомив, що переговори будуть «на половину добровільними», тобто остаточне рішення про зустріч керівники прийняли не автономно, а за пропозицією суду. Переговори спору можуть не завершитися успіхом, повідомляє Мюллер. Восени минулого року така ж зустріч була проведена керівниками Oracle і Google, однак прийти до єдиної домовленості їм так, і не вдалося.

Samsung і Apple починаючи з квітня місяця, в 2011 році подавали один на одного судові позови в дев’яти країнах. Компанія Apple звинувачує Samsung у копіюванні iPad і iPhone, маючи на увазі пристрої випуску лінійки Galaxy. У зустрічному позові компанія Samsung стверджує, що Apple протизаконно користується їх розробками в області бездротових комунікацій.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Протиріччя Samsung і Apple врегулює суд"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette