• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Процесори для пристроїв Apple будуть виготовлятися в Техасі

Перетворення Китаю в “всесвітню кузню” споживчих товарів, треба сказати, насторожує не тільки росіян. На тлі стурбованості рівнем безробіття в США з’явилися магазини “Зроблено в Америці”, в яких продаються тільки товари місцевого виробництва. Багато покупців користуються їх послугами не стільки з недовіри до товарів китайського походження, скільки з прагнення підтримати вітчизняного виробника матеріально.

Ймовірно, в американських патріотів-споживачів з’явиться ще один привід для гордості. Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, розташована в Техасі фабрика Samsung освоїла випуск процесорів A5, які використовуються в смартфонах і планшетах Apple. На будівництво лінії з випуску цих процесорів було витрачено близько $ 3,6 млрд. – раніше американська фабрика Samsung випускала тільки мікросхеми пам’яті типу NAND. Виробництвом процесорів для Apple будуть зайняті майже всі новостворені виробничі потужності. У цій сфері будуть зайняті 1100 новоприйнятих на роботу працівників. Раніше всі процесори для Apple випускалися на фабриці Samsung в Південній Кореї. Щомісяця на конвеєрі будуть оброблятися близько 40 000 кремнієвих пластин.

Що характерно, в техаському місті Остіні розташований і центр підтримки користувачів Apple – сюди надходять дзвінки споживачів з усієї країни. Правда, збіркою смартфонів і планшетів Apple як і раніше будуть займатися китайські підрядники, так що продукції компанії з Купертіно вдалося стати “більш американської” лише частково. Відносини Apple і Samsung через безперервні судових розглядів складно назвати доброзичливими, але здоровий розрахунок дозволяє їм продовжувати взаємовигідне співробітництво.

— – —

Строите загородный дом? Тогда вам пригодятся дизельные генераторы. Вместе с электричеством строится проще и быстрее.

Опубліковано: 26.12.2011


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Процесори для пристроїв Apple будуть виготовлятися в Техасі"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette