• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Протест проти PIPA і SOPA підтримала компанія Google

Корпорацією Google зібрані 4,5 мільйона голосів на захист від вимог законодавчих антипіратських проектів SOPA і PIPA. Збором голосів компанія займалася протягом доби. Опитувальник був прикручений на головну сторінку пошукової системи, він був підкріплений посиланнями на описи законопроектів, і закликом замислитися про наслідки введення цензури в Інтернеті і зробити свій вибір.

Ця ініціатива реалізована в рамках організував 18 січня акції протесту, в якій взяли участь найбільші ресурси Інтернету. Головною метою акції є протест, пов’язаний з розглядом Конгресом США Stop Online Piracy Act. У результаті слухань, Барак Обама виступив проти прийняття даного законопроекту в його первісному вигляді і деякі з конгресменів, раніше виступили на захист документа, змінили своє рішення.

Законопроект PIPA буде виставлений на голосування 24 січня, при цьому, проте вже двоє його авторів відмовилися від підтримки свого ж «творіння». Уже це ставить під сумнів можливість затвердження документа нині. Крім корпорації Google, акцію протесту підтримали такі ресурси, як Facebook, Вікіпедія та Twitter.

— – —

Один из моих любимых фильмов – это Матрица. Точнее сказать вся трилогия Матрицы. Раньше я смотрел ее на обычном видео-магнитофоне на VHS кассетах, а теперь эти шедевры кино можно увидать в интернете. Фильм матрица смотреть онлайн можно практически на любом сайте посвященном кино. Смотрите и наслаждайтесь.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Протест проти PIPA і SOPA підтримала компанія Google"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette