• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Просування через GGL

Всі ви знаєте, що зовнішні посилання й досі мають велику вагу у просуванні веб-сторінки у пошукових системах. Правда тепер пошукових роботів просто так не провести і посилання з ГС не катять. Аби вивести сторінку у ТОП видачі пошувиків потрібно щоб сайти, які посилаються на акцептор (сайт, що просувається) були суміжної тематики та уже мали певний траст, тобто довіру від ПС.

Якщо ви просуваєте дійсно хороший СДЛ (Сайт для людей) то купувати вхідні посилання вам і так не знадобиться, адже вдячні читачі будуть ділитися лінками на статті та сторінки сайту у своїх блогах та сторінках у соціальних мережах просто так. Та якщо у вас на пів білий сайт (таке теж буває) і на ваші статті ніхто не ставить беклінків, хоча вони дійсно цікаві та корисні, то варто задуматись над закупівлею посилань власноруч.

Посилання можна орендувати на деякий час, а можна купити назавжди.

Мінусом орендованих посилань є їхнє “моргання”. Таке відбувається коли власник сайту, на якому орендоване посилання, вирішує припинити торгівлю лінками, або коли закінчується оплата періоду, на який була спланована оренда посилання. Такі моргання ПС не люблять.

Великим плюсом є ціна таких посилань. Можна купити велику кількість вхідних лінків за ту ж ціну, що і одне вічне посилання.

Вічними посиланнями вважаються ті, які розміщуються один раз і існують доти, поки функціонує донор, тобто сайт, де купувався лінк. Такі посилання є дуже ефективними у просуванні блогів, тому що вони поступово стають більш значущі у “очах ПС” і з кожним місяцем дають більший ефект.

Правда і ціна у таких посилань в рази вище, ніж у орендованих посилань. Та якщо ви націлились просувати справді хороший блог і впевнені у тому, що будете займатись ним не один рік, тоді варто перерахувати, що ж буде дешевшим варіантом: орендовані чи вічні посилання.

Наприклад ви орендували посилання за 20 рублів на місяць. За рік ваш бюджет складе 240 рублів і з кожним місяцем буде коштувати все більше. А тепер подумайте яке гарненьке вічне посилання можна купити за 240 рублів. Я думаю суть ви вловили.

Саме через це я люблю просувати свої блоги вічними посиланнями. Хоча вони дають справжній ефект через 3-4 місяці, та я нікуди не поспішаю – головне результат, який протримається якнайдовше.

Вічні посилання можна купувати на пряму у веб-майстрів, та де гарантія, що після оплати вони не знімуть посилання і не пошлють вас куди подалі. Тому я рахую, що такі маніпуляції краще робити через спеціалізовані біржі, у яких можна отримати гарантію розміщення вічного посилання та попадання його у індекс ПС.

Однією з улюблених бірж для купівлі вічних посилань у мене, як і у більшості оптимізаторів, є GO-GET-LINKS. Я там приймаю участь як веб-майстер і дуже задоволений цінами на вічні посилання. Не так давно почав пробувати себе як оптимізатора та досяг певних результатів і зробив деякі висновки.

Сьогодні хочу поділитись простим способом отримання дійсно хорошого вічного посилання через GGL. Тут “вся сіль” у подачі ТЗ (технічного завдання) для веб-майстрів.

ГГЛ і так має серйозні вимоги до сторінок, на яких розміщуються вічні посилання, та є не хитрий спосіб, аби зробити ці посилання ще більш ефективним для просування свого ресурсу.

  • І так, перше що я вказую у завданні це місце розміщення посилання.

Багато хитрих веб-майстрів і я в тому ж числі, полюбляють створювати прихованні категорії на блозі і розміщувати лінки у постах, які не транслюються на головну сторінку блогу, а тільки попадають у приховану категорію. Так, з часом ці сторінки індексуються, але все одно більшу вагу матимуть ті посилання, які попали на головну сторінку. Навіть з часом, коли вони відійдуть у архів публікацій, все одно будуть знаходитись у кількох кліках від головної на відмінну від сторінок у прихованій категорії.

  • Друге завдання від мене це кількість та унікальність контенту на сторінці, дек я хочу купити лінк.

Зазвичай мене влаштовує 500 символів унікального тексту, але якщо вказати таку цифру у ТЗ, то 500 символів навряд чи нарахується у виконаному завдані. Тому страхуючись, я замовляю 1к символів. Ну і звичайно я не хочу лінк зі сторінки, де повний копіпаст. Мені не хочеться, аби ПС “вирішили”, що мій ресурс теж ГС з копіпастом. Тому я ввічливо прошу у ТЗ, аби на сторінці був унікальний контент.

  • Контекстне посилання чи замітка?

Якщо я замовляю контекстне посилання, то уже мало впливаю на ключові слова та фрази, які будуть розміщуватись біля посилання з анкором, хоча це можна вказати простим способом – тематика посту має відповідати анкору. Але я не йду на такі радикальні міри і замовляю замітку і всього на-всього прошу розмістити її у першому абзаці. Чому це так важливо для мене? Тому що в такому випадку посилання майже 100%  попадає на головну сторінку і у RSS блогу, а це, погодьтесь, хороший бонус.

  • Нова, ще не проіндексована сторінка – це гарантія індексації вашого посилання.

Це основна моя мотивація писати у завданні, що лінк повинен знаходитись у новій публікації. Таким чином ви 100% будете впевнені у тому, що ваше вічне посилання попаде у індекс ПС. Я думаю ви розумієте що таке маржа і аби вона була якомога більшою, потрібно щоб усі замітки та контекстні посилання попадали у індекс ПС.

  • Людяність посилання.

В це поняття я вкладаю дуже багато – я маю на увазі, що посилання має виглядати природно, так, нібито його дійсно поставив автор блогу чи сайту за просто так, бо воно відноситься до тематики статті. ПС роботам дуже “подобається бачити” такі дружні та релевантні посилання. І взагалі потрібно усе робити спершу для людей – тести писати читабельні, посилання ставити тематичні – тоді буде хороший результат.

Ось якраз зараз буду дивитись, які сторінки на моєму блозі про дієти потребують додаткового просування з-за допомогою вічних посилань. Підберу ключові фрази та буду створювати нові компанії у ГГЛ. Я і вам бажаю гарних результатів після купівлі хороших посилань із трастових сайтів.

На десерт відео про підлітків, які вміють розважатись:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Трохи торгував посиланнями в ГГЛ і десь за такими самими критеріями завжди пишу статті. Хоча деколи таки ставлю у сховану рубрику, та вона в мене за 2 кліки від головної і я завжди твітаю новий допис, так що в індекс він входить досить швидко.

а чому ти не дублюєш ціни у гривнях? я розумію, що мова іде про сервіси, де оплата в рублях, мені чомусь здається, що не кожен орієнтується у цих рублях.

Та щось геть змоскалився. Веду доходи та витрати у рублях, тому й пишу рублі кругом.
А так можна рахувати що 1 до 4-х. 10 рублів = 2.47 грн.

Якщо я не помиляюсь, то зараз курс 33 рублі за 1 долар. Ось на днях хотів собі закупити посилань виключно з україномовних блогів з показниками тиц від 30 і більше. Таких сайтів, навіть у ггл, дуже мало. Дуже…

Десь так 32-33 рубля за 1 у.о.
Таких хороших сайтів малувато, а ще й у потрібній категорії взагалі мізер.

“участь як вуб-майстер ” – очепяточка)))
На рахунок ГГЛ – то поки що ним користуюся лише у ролі Веб-майстра, і як на мене – дійсно найкраща біржа))

Дякую. Так. я ще той вуб-майстер =)
Згоден – ціни адекватні.

А як у Вас справи з продажем посилань через GGL. Я теж користуюся GGL, але лише як веммайстер. Бувають дні коли є купа заявок від оптимізаторів, а буває, коли нема ніц, цікаво від чого то залежить? ЩЕ хочу поспитати автора статті яко оптимізтора таке: коли нова кампанія створоюється то чи багато приходить заявок від вебмайстрів? І по яким критерієм здійснюється відбір заявок?

Кількість заявок для веб-майтра залежить від кількох факторів:
Ціна, швидкість розміщення, участь у автоматичних біржах продажу посилань, ТИЦ та ПР блогу, % проіндексованих сторінок, та те як ви розсилаєте заявки оптимізаторам.

Кількість відкликів від веб-майстрів на вашу компанію залежить теж від кількох факторів, тих які ви задаєте у фільтрі та у ТЗ:
Ціна, тематики, кількість вихідних посилань та адекватне ТЗ. Не всі хочуть розміщувати лінк на початку посту та ще й з трансляцію на головну сторінку у пості з копірайтом на 1-2к знаків.
Зазвичай у перший день уже є з чого обирати.

Я обираю блоги із ТІЦ 10-40, з відвідуваністю понад 100 хостів, бажано у каталогах ЯК та ДМОЗ. Ціни до 100-120рублів, залежно від тематики.

Залишити коментар, або два до запису "Просування через GGL"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette