• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Просування блогу по НЧ та СЧ запитам

Когда у вас появится свободная минутка, то скачайте сталкер книги на телефон и читайте их где угодно.

Привіт усім. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно просувати блог по низькочастотним та середньо-частотним запитам в пошукових системах.

Я уже кілька місяців експериментую з одним блогом жіночої тематики і ще одним блогом категорії 18+  та вирішив поділитися деякими спостереженнями. Думаю цей досвід стане вам у пригоді, коли і ви самі захочете зібрати відвідувачів по низькочастотним запитам, аби конвертувати їх у покупців, або просто у постійних читачів. Поїхали:

Як ви знаєте, з кожним роком пошукові системи все більш прискіпливіше відносяться до веб сторінок, що просуваються у ТОП видачі за допомогою самих лише зовнішніх посилань. Наразі, аби вивести сторінку у ТОП 10 видачі по середньо, або високо частотному запитах потрібно враховувати десятки факторів, на які може вплинути веб майстер.

Зараз пошукові роботи чіпляються не лише за конкретні пошукові фрази, які є ключовими у контенті, вони навчились розпізнавати “людяність” самого сайту. Тобто на скільки він зручний та корисний відвідувачеві. Маємо наступне: враховується і інтерфейс і швидкість завантаження сторінки та її вмісту, час проведений користувачем на сайті, та те, куди він перейшов, покинувши сторінку.

Саме тому потрібно приділяти велику увагу навігації, внутрішній перелінковці та простоті дизайну, аби якомога більше зменшити вагу сторінки і тим самим зменшити час її завантаження користувачем.

Вхідні посилання все ще мають силу, але тепер враховується значно більше факторів: посилання має вплив на ранжування акцептора у ТОПі тоді, коли воно проставлене з донора схожої тематики, який в свою чергу має непоганий траст у пошуковій системі. Велику кількість посилань з одним і тим самим анкором пошукова система може сприйняти негативно, тому при просуванні веб сторінки потрібно використовувати різні анкори, що підходять під ключову фразу, або просто замість анкора використовувати url акцептора чи такі слова як “тут”, “там”.

Але основний фактор по якому юзер може знайти ту чи іншу веб сторінку через пошукову систему залишається незмінним – це ключові слова, або ключова фраза. Тому основну уваги варто приділити саме їй та тому, як, де та в якій кількості її вживати у контенті на веб сторінці.

Перед початком просування однієї веб сторінки, ви повинні звернути свою увагу на головну сторінку, аби вона містила хоча б кілька місць, де буде зустрічатись ваша фраза.

Не забудьте підібрати додаткові ключові фрази, які будуть містити головну фразу. Наприклад, якщо я хочу просунути фразу “Як заробити гроші“, то додатковими ключами будуть:

  • Як заробити гроші в інтернеті
  • Як заробити гроші вдома
  • Як заробити гроші в селі
  • Як можна заробити гроші
  • Хочу заробити гроші

Не дивіться на те, що ці запити є НЧ, вони стануть вам дуже корисними у просуванні вашої головної фрази. Крім того, можна буде отримати деякий трафік і на ці фрази.

Варто вжити головний ключ у заголовку та підібрати відповідну категорію та тег – це збільшить частотність вживання  і шанс того, що ви підкорите бажаний ТОП.

Вживання ключової фрази не повинно бути дуже частим – один раз на 200-300 символів достатньо.

Зазвичай пошукова система бере перший абзац як “сніппет” у видачі. Тому присутність головної ключової фрази просто необхідна у цьому місті.

Посилайтеся на дану веб сторінку із інших ваших записів, використовуючи у вигляді анкору саме цю ключову фразу.

При просуванні низькочастотних фраз я помітив наступну річ: Хоча ТОП по таким фразам приносить доволі мало трафіку, але вийти на перші позиції дуже просто, використовуючи лише правильну оптимізацію сторінки, внутрішню перелінковку та кілька зовнішніх посилань з тематичних сайтів.

До речі про зовнішні посилання: Не жалійте кілька доларів за посилання із дійсно хорошого сайту. Краще заплатити 10 доларів за донора із Яндекс каталогу із тИЦ 100, аніж купити 5 посилань із ГБ. Посилання із ненадійних ресурсів рано чи пізно випадають з індексу ПС і перестають передавати вагу. Тому фраза “Скупий платить двічі” тут буде дуже доречною.

Як я вже казав, не ставте усі зовнішні посилання із одним і тим самим анкором. Розбавляйте посилання іншими фразами, що підходять по тематиці.

Для пришвидшення індексації наразі дуже добре використовувати соціальні мережі та твіттер. Посилання із Фейсбук та твіттер уже давно враховуються пошуковими системами і доволі сильно впливають на ранжування сторінки у видачі.

Ось таким чином я просуваю блоги по НЧ запитах та намагаюсь підтягнути у ТОП видачі свої сторінки по СЧ запитам. Надіюсь у вас також усе виходить, навіть краще ніж у мене.

P.S. Цей пост був написаний ще 23 квітня. Тоді я не встиг його опублікувати, бо дуже поспішав на приготування до свята Пасхи. Але зараз я із спокійною душею можу вас привітати із цим найбільшим святом усіх християн. Вітаю!

На десерт відео з бійцями Іраку, які показують усю міць американської армії:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

низькочастотні практично нема сенсу просувати, бо вони в блогах самі по собі через деякий час випливають

Якщо СЧ просувати з допомогою НЧ то зміст є.

Найважливіше – якісний і цікавий контент… Блоги – це не портали, де майже всі відвідувачі – із пошуковиків… В блогах набагато більше комунікації… Тому ІМХО важливіше писати цікаво і корисно для відвідувачів… А СЕО – другорядна річ… як на мене…

Ну такий блог як цей, дійсно для людей та спілкування.
Але існують блоги, трафік на які пригнати можна тільки з пошукових систем за допомогою SEO.

1. Читав десь, що поислання типу “тут” не катять (тобто пошуковики їх бачать, але вага такого посилання менша, бо нема анкора), зате читав, що ймовірно гугл бачить навіть посилання без поислання (тобто я напишу akceptor.org і це вже якийсь плюс для сайту); на ранжування не впливає може, але гугл зараз індексує навіть яваскрипт, так що і просто у тексті лінки бачити зможе напевно.
2. Посилання з різними анкорами рекомендують ставити якщо вони з одного сайту (наприклад 2 лінки у статті), бо інакше вони просто склеюються.
3. наскільки я знаю, у твіттері всі посилання у nofolow, тому не мали б передавати вагу. Чи я щось знов провтикав?

Мабуть таки втикнув. Твіттер уже давно став незамінним інструментом для швидкого індексування будь-яких сторінок.
Недавно навіть слідкував за одним експериментом, як сторінку з рецептом блінів витягнули у ТОП за допомогою ретвітів.

Для прискорення індексування – згоден, сам так роблю. Але що твіти передають вагу чую вперше.

Трохи не по темі.
Зіткнувся з такою проблемою:
Зніс старий блог, який вів 2 роки тому. Тепер почав спочатку, але в яндекс.вебмастері тепер велика кількість помилок: “HTTP-статус: Ресурс не знайдено (404)?” – старі лінки висять як “проблемні”. Виглядає це ось так: http://kartinki.ws/images/errors.jpg
Не знаю, як їх можна видалити з вебмастера. І чи впливають вони на сам блог, бо щось трафіку з яндекса не густо порівняно з гуглом.
Дякую наперед.

Цитата з Яндекс веб-майстра:

“От сервера получен код ошибки 404 Not Found. Если вы удалили страницу намеренно, проверьте, что на неё не ведут ссылки с других страниц. Если такой страницы никогда не существовало, возможно, кто-то поставил некорректную ссылку. В любом случае, через некоторое время информация о таких страницах будет автоматически удалена, если на них не ведут ссылки. Специально для этого ничего делать не нужно.”

Робимо висновок, що головне аби на ці сторінки не було посилань з нового контенту.

“І чи впливають вони на сам блог” – не впливають.

Залишити коментар, або два до запису "Просування блогу по НЧ та СЧ запитам"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette