• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Прості бажання

Bajanya

Іноді ловлю себе на думці, що рекламщики та піарщики все таки добре роблять свою роботу. Чому? Та тому що я, як звичайний споживач хочу те, що бачу в рекламі, або в руках своїх друзів та знайомих.

Я людина і в мене теж є бажання купувати нові, гарні та функціональні речі. Часто буває так, що бажання є, а можливості зробити покупки прямо зараз немає. Для таких випадків придумали кредити. Але про гроші в кредит я вже написав пост із своїми міркуваннями: варто брати їх лише для купівлі активів.

У мене є прості бажання такі як купити та юзати класний телефон (наприклад http://proapple.com.ua/теги/iphone-5) та IPad, або просто бомбезний планшетник. Навіщо це мені потрібно я так і не визначився. Скоріш за все данина моді та новим технологіям і звичайнісеньке бажання.

Раніше в мене вже виникало бажання схожої сили. Я хотів купити автомобіль. Він зараз є в нашому користуванні. Я безмежно радий покупці. Тепер не уявляю життя без цього залізного коня. Коли я хотів авто, я уявляв, що буду з ним робити та де саме він мені знадобиться. Що ж стосується планшета, то тут інша історія: Я знаю, що він мені потрібен, але погано уявляю, як я пишу з нього пости та просуваю свої сайти, хоча саме це має бути його основна функція.

Виходить, що я просто раб своїх бажань?

Ще я хочу власний будинок на березі річки чи краще на березі моря. Але іноді це бажання я бачу, як звичайну мрію. Хоча 100 разів собі повторюю, що все, що я задумую може стати реальним. Потрібно просто реально цього прагнути і йти до мети без зупинок!

Мені вже 27 років і ще трішки і я буду “страрічком”, який у 30 не збудував власного будинку, не посадив дерева та має доньку =0) Потрібно зробити все можливе, аби виправити ситуацію. Потрібно по скоріше втілювати свої “прості бажання” та переставити нити з приводу усіляких дурниць та негараздів.

Вкотре розумію, що головне це сім’я та здоров’я. А бажати більшого – це вже гріх.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

в нашому світі не ми вирішуємо що ми хочемо, подивись фільм “99 франків”. Я також дуже часто думаю що хотів би такий обєктив, чи таку камеру, чи ше шось, але потім думаю, а нащо я себе не реалізував з тим що маю, для чого купувати нові іграшки, щасливішим від того не будеш…

Дякую. Треба глянути.
Дійсно – треба бути щасливим з того, що вже маєш, але всеодно прагнути більшого.

Залишити коментар, або два до запису "Прості бажання"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette