• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Прощавай 2011!

От і закінчився 2011 рік. Мені навіть якось сумно – багато чого відбулось за ці 365 днів. Вирішив зібрати волю у кулак і написати про події мого життя за 2011 у блог. Давно я не наповнював його власноруч написаним контентом, хоча завжди хотілось.

На початку 2011 року я підбивав підсумки за 2010 рік та ставив цілі на наступний рік. Сьогодні зроблю щось схоже.

Напевне почну з онлайну:

За 2011 рік я нарешті почав реалізовувати свої плани щодо створення кількох корисних сайтів, що повинні існувати і розвиватись багато років та крім того приносити мені не лише задоволення від їх ведення, але й якийсь прибуток. Саме цікаве, що я навіть не взяв кредит на свої задумки і не платив нікому ніяких відсотків з прибутку.

Перше над чим я почав працювати – це блог про дієти.

Я вже давно планував створення блогу для жінок і вибрав доволі вузьку тематику. Не скажу, що я дуже успішно наповнив та просунув блог у пошукових системах та деякого результату я досяг.

Наразі на блозі є більше 100 унікальних статей про дієти. Щоденна відвідуваність скаче від 300-т до 400-т відвідувачів. Відповідно і прибуток з нього різниться, але в середньому 50-70 рублів виходить + з гугла іноді щось капає.

Планую у 2012 додати ще як мінімум 100 статей, кілька корисних штук для дієт – калькулятор калорій, таблиці різні на сумісність різних груп продуктів. Планую влітку збирати хоча б 1к жіночого трафіку, а під новий рік 1.5к. От такий я скромний.

Друге над чим я працював – це моя крихітна адалт імперія =)

Наразі маю наступну ситуацію: Два еро блоги із сумарною відвідуваністю 5к+ уніків, та більше як 20к переглядів на добу.

Під потреби цих блогів довелось орендувати окремий сервер, який обходиться мені у 15 вбитих єнотів щомісяця.

Саме ці блоги дають мені найбільший прибуток. Завдяки тізерам та монетизації відвідувачів з вапу вдається отримати до від 400-т до 700-т рублів на день. Бували звичайно і нульові дні, коли падав хостинг і мені доводилось переїздити на свій сервер, але головне що блоги розвиваються і задовольняють потреби звичайних користувачів інтернету =)

У планах на 2012 рік створення ще як мінімум 1-2х блогів адалт тематики, та доведення сумарної кількості трафіку на еро блогах до 10к. Головне не втратити любов Яші.

До речі, ви можете слідкувати за марафоном по створенню, оптимізації, наповненню та монетизації адалт блогу. За пів року блог з нуля вийшов на 1к відвідувачів, думаю до кінця 2012 року трафік як мінімум потроїться.

Кінець заробіткам на відвідувачах з вапу =(

Ну раз я вже зачепив тему вапу, то мушу сказати, що буде дуже важко розлучатись із таким легкими грошима, що приносили мобільні відвідувачі. Я отримував біля 1к рублів щотижня на смсках.

Зараз Яшка вирішив блокувати сайти, що роблять редирект мобільних відвідувачів на так звані платники. Оскільки мені не хочеться втрачати прихильність його величності і тисячі відвідувачів, що він приносить мені щодня я планую на днях зняти ці коди і чекати що нового придумають партнерки по монетизації вап трафіку.

Як я працював не для себе:

Я вже писав, що наповнюю інші блоги та отримую за це винагороду не як копірайтер, а як партнер. Умови в принципі хороші, але я все більше переконуюсь, що робити свої проекти і вкладати в них свій час, кошти і навіть душу набагато перспективніше ніж робити це для когось іншого.

Якщо все складеться добре, то я зав’яжу з витрачання свого часу на чужі проекти. Хоча я ще вагаюсь. Іноді є багато вільного часу і не знаєш куди його подіти.

Третє над чим я почав займатись під кінець року – це створення пізнавального блогу, що буде відповідати на запити людей, які починаються із слів: Як, Хто, Чим… і т.д.

Цей блог мені дуже подобається і я думаю, що до кінця 2012 року планка у 1.5к відвідувачів буде взята. Наразі на блог додано 10 статей і трафіка там майже немає – 10-20 уніків. Поки що посилання не купував, але статті усі куплені.

Також я не забуваю про свій чайно-кавовий блог і час від часу пишу до нього.

Останнім часом навіть замовив кілька статей. У наступному році продовжу писати про свій оффлайн бізнес та думаю додати кілька десятків корисних статей та рецептів приготування кави та чаю. Трафіку на блозі, так само як і пузомірок немає: 30-40 уніків то є рекорд =) Хоча блогу вже 2 роки, він так і не набрався трасту у ПС, на жаль.

Ледь не забув блог про ігри, що також приносить левову частку прибутку, хоча має лишень ТИЦ 10 та ПР1.

Цього року ми вирішили з братом розділити обов’язки по його наповненню порівну і відповідно прибуток також ділиться на 2. Я в основному писав про флеш ігри, а брат про браузерні. Пишемо лише про ті ігри, в які самі грали. Оскільки я з онлайн іграми практично зав’язав, то й писати немає про що =( Скоро доведеться рерайти ігрові новини.

Саме цікаве те, що блог вийшов на 200-300 хостів через знаходження у ТОПі по дивним запитам. Я писав колись пост про малолітніх в онлайн іграх, а в ТОП  вилізли похітливі запити =(

Зараз перегляну пости на власному блозі за 2011 рік і зрозумів, що розлінувався в край, та все ж таки час від часу видавав цікаві пости і навіть проводив конкурси:

На початку 2011 року я підбив підсумки конкурсу “Новорічний сценарій” та вручив грошові призи та подарував кілька постових. Під кінець року я отримував доволі непоганий трафік по новорічним запитам саме завдяки минулорічному конкурсу.

Також разом із Акцептором провів конкурс коментаторів на його та своєму блогах. Як результат велика кількість флуду. Але тим не менш я радий, що така подія мала місце на моєму блозі. Я поважаю і люблю коментаторів =0)

Що ще стосується цього блогу та подій 2011 року, то відзначу наступне:

Блог попав у каталог dmoz. Правда великої користі це не дало. ПР виріс до позначки 3 і трішки побільшало рекламодавців. Скажімо так – це ще одна галочка у моєму плані підкорення всього світу української блогосфери.

Потім я святкував річницю блогу. У березні 2012 блогу виповниться 2 роки і можна буде сказати, що я молодий динозавр українського блогінгу.

Напевно досить про онлайн, хоча є що ще згадати, та мабуть ви вже втомились читати мою писанину. Але дозволю собі нагадати те, що було цікавого у моєму житті у 2011 році. Ви можете далі не читати, якщо вам не цікаво як я прожив цей рік.

Найкраща подія року – Вагітність дружини!

Зараз залишилось менше місяця до пологів і ми дуже хвилюємось. Стати батьками – це не аби яка подія. Мій брат вже знає, як це мати власну донечку, а мене це тільки чекає на початку 2012 року. Побажайте нам успіху.

Поїздки 2011 року – Дністер, Дністер і ще раз Дністер, а ні ще один раз був на Збручі =)

Відпочивали ми здебільшого на березі р.Дністер із сім’єю та друзями. На моря полетимо ще не скоро. Та й на рідній землі відпочивається непогано.

Покупка року – Кухня!

Ще з літа ми займались цим питання. Та під кінець року ми мали не лише нову кухню із усім обладнанням, а й нову ванну, диван, меблі у коридорі та вітальні + придбали двері у тамбур і між кімнатами.

Не здійснена мрія 2011 року – власне авто.

Так, я ставив собі за ціль купити авто ще влітку, але є багато “але”. Більшість із них перераховані вище.

Тепер усі кошти, що я заробляю у мережі йдуть на окрему картку, з якої вони підуть лишень на придбання авто, а не на інші мої потреби. Після здійснення своєї мрії обов’язково відпишусь у блог радісним постом.

Бізнес оффлайн у 2011 році:

За цей рік змінилось багато чого. Я найняв продавця на торговельну точку з чаєм і кавою і звільнив для себе стільку часу, що не знав куди його дівати. Під кінець року, коли у дружини підріс животик і я вже підміняв її на другій точці.

Я не скажу, що все було дуже гладко в цьому році (зламані кавоварки та невдала торгівля морозивом), але я зробив для себе деякі висновки і тепер шукаю правильні шляхи для розвитку бізнесу, збільшення прибутку і витрачання якомога меншої кількості часу на контроль.

Хотів написати так багато усього, але напевне 2012 рік так швидко увійшов у моє життя, що починає швидкими темпами стирати із пам’яті події 2011-го. Думаю, що цей рік буде в рази кращий за минулий. І надіюсь що так буде не тільки у мене.

Прощавай 2011, привіт 2012!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Вітаю, сильно вдалось просунутись у інтернет-бізнесі Grin

Дякую. Не скажу що сильно. Просто я нарешті визначив напрямок у якому слід працювати.
Правильні інвестиції дають про себе знати.
Якщо я буду рухатись так само як у цьому році, то думаю вийду на бажаний 1к у.о. на місяць.
Правда потрібна ваша підтримка – коментарі мотивують.

Вітаю. Виглядає що 2011 був вдали мроком. бажаю в 2012, ще більше успіхів.

Красно дякую. І тобі і твоїй дружині з донечкою також гарного року. Wink

Раджу зроби все щоб заробыток вымогав як найменше праці, тобто зробити його пасивним. Тому що як зявиться маленька дитина, то часу на роботу в інтернеті стає обмаль. Знаю по собі)) Big Smile

Я саме так і стараюсь робити. Завтра дороблю фін-стрип та покажу, що більшість прибутку то вже пасив.

Періодично граюся у кілька браузерних іграшок (вже кілька років) – досить широкий простір для написання статей, бо розробники часто вводять новинки якісь аби потішити своїх фанів.
Також багато скандалів можна нарити (на форумі одного з проектів, у які граюся, був топ про новорічну аферу одного з гравців – там сотні сторінок нафлудили), а скандали читачі люблять Smile

Цікаво як тобі вдається раціонально розподіляти час, бо я якось не можу зібратися і діяти за планом. Вчився спеціально якось?

Ну і вітаю з Новим Роком (хоч я його і не люблю, але ж так заведено), бажаю всякого чого в таких випадках бажають. Не буду перелічувати, але від щирого серця Yes

Подякував за щирі привітання – приємно.

Я хотів би сказати що розподіляю час раціонально, але то взагалі не так. Я часто розпорошуюсь на різні дрібниці, коли варто зробити одну основну. Часто забуваю доробити те. що почав робити пів години назад.

Насправді достатньо перед початком роботи взяти аркуш паперу, або онлайнову тудушку і написати план дій. Ось і все. Притримуватись плану – це головне.

Я іноді практикую такий підхід – дуже ефективно виходить працювати. Але потрібно вимкнути всі відволікаючи фактори, як то аська, скайп, та забути про ігри і відео з картинками =)

“створення пізнавального блогу…
чайно-кавовий блог…
блог про ігри”

Все московською мовою? А українською щось робите?

Ні, на українській тільки цей приватний блог, де пишу про особисте та заробіток у мережі.

Я вже писав чому так склалось – у рунеті заробіток більший.

Та я й не закидаю. Просто запитую. Сам я можливість створювати ділянки московською мовою навіть не розглядаю, хоча звичайно там відвідуваність на порядок, а може й на два вище. Так що якщо хтось має відвідуваність, скажімо, 20 чоловік на добу, то аналогічна ділянка московською мовою мала би відвідуваність 200 а може й 1000. Але кожному своє.

Успіхів! Yes

Дякую. Зроблю усе, щоб виконати поставлені плани. І тобі також успіху!

Залишити коментар, або два до запису "Прощавай 2011!"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette